Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen problémátokra nem...

Milyen problémátokra nem találjátok a megoldást?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat! :)
2015. jan. 18. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
3 egészségügyi problèmával kapcsolatban,mert mostanság még nibcs rájuk gyógymód illetve szakmával kapcsolatos problèmák.
2015. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párkeresés. És a munka terén, időnként elbizonytalanodok, hogy jó helyen vagyok-e.
2015. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kurtz Bickle ***** válasza:

Találni egy húsz körüli nőt, aki szeret élni, mégis erkölcsös. És kedves, intelligens, szexi, ízléses és nőies - de nem túlkomponált vagy mesterkélt - és lehet vele beszélgetni az élet dolgairól; apróságokról, és fontos, nagy horderejű dolgokról egyaránt. Érdeklik az emberek, művészetek (zene, irodalom, vizuális dolgok) érzelmek, meg úgy általában a részletek, a dolgok kisebb összetevői.


Szeretnék egy ilyen nőt találni: alaposan megismerni, meghallgatni a gondolatait; randizni, aztán, ha úgy alakul, megcsókolni, és tovább fűzni a kapcsolatunkat valami mélyebbé, gazdagabbá.

2015. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok utolsó! Csak 17-el idősebb :-)
2015. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kuzdok, hogy ne kelljen befasult eletet elnem es elerjem azokat a celokat, amiket szeretnek.

Jobb lenne valakivel egyutt, de meg nem futottam ossze a megfelelo emberrel.

Tudom, hogy csak en tudom megoldani ezeket a problemakat, rajta vagyok az ugyon. :)

2015. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párkeresés, ami reménytelen "feladat".
2015. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy elfogadjam magam olyannak, amilyen vagyok.
2015. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!