Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is nagyon várjátok már a...

Ti is nagyon várjátok már a tavaszt?

Figyelt kérdés
Én már nagyon :) Olyan jó, amikor este nem tök sötétben megyek haza munkából, hanem még órákig világos van, és olyankor vacsi után még elmegyünk sétálni mindenfelé. Sokkal szabadabbak érzem magam olyankor, mert állandóan mennék (és megyünk is) valahova. Ilyenkor meg nincs is kedvem kitenni a lábam az utcára, csak akkor megyek, ha muszáj.
2015. jan. 18. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, engem a január és a február taccsra tesz. Egyrészt hosszú, másrészt sötét, és sokszor nyirkos az idő. A február a vége felé azért már javul, de nagyon várom.

D vitamint kell ilyenkor szednem, hogy az igazi napsütésig kibírjam :)

2015. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ÉN még a telet várom mivel még nem volt. Havat is csak a TV ben láttam. A kisfiam 3 éves és még nem tudtam vele szánkózni se. Mert mióta megszületett az alföldön nem esett 1cm nagyobb hó. az az 1 cm is 2 napra rá elolvadt.
2015. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még szeretnék egy ki havat. Utána majd márciustól nagyon fogom várni a telet.
2015. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én nem, mert több téli ruhám van, tavasziból, nyáriból nem nagyon, cipőm sincsenek csak csizma meg papucs.

na meg tavasszal érettségizem. úgyhogy inkább még nem várom:D

de magát a tavaszi aszpektust nagyon szeretem, az erdő illatát, a nyíló fák illatát.:)

2015. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a nyarat várom.
2015. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is várom mivel biciklivel megyek mindenhova.Unalmas hogy rà fagyok.

nincs is jobb mikor kellemesen kint van az ember szabad levegön.csajok ki teszik amijük van :P

2015. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Utálom a téli kabátokat, csizmákat és a jeget.
2015. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem várom,utálom.Elmarad a kedvencem,a tél.Pedig biciklivel járok,annyi hogy többször kell tisztítanom,na de tavasszal nem?Amikor esik az eső.
2015. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rühellem a csizmát és a nagykabátot felvenni, a sötétben csúszkálni az úton, miközben érzem, hogy még a májam is fázik, pedig van alattam 5628372 pulcsi.

Szóval igen, jöjjön a tavasz, siessen, mert én már novemberben is untam.

2015. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!