Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek van ideje?

Valakinek van ideje?

Figyelt kérdés

Leírná valaki nekem a dalszöveget? Fontos..

(Hallássérült vagyok és nem is értem mit mond, csak akkor értem meg, ha olvasom a dalszöveget) Dalszövege nincs fent sehol.



https://www.youtube.com/watch?v=LBXstSa48Ds


2015. jan. 27. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

lalalalalala….

Minden nap élj egy új csodát. Ne álmodd, éld az álmaid. Így lesz csak szép az új világ. Valóra válnak vágyaink. Ha bajban vagy, számíthatsz ránk, szívünkben facultas (?!). Hosszú út áll előttünk, néha túl borús az ég. Az utat végig kell járni, és felnőtté kell válni.

Facultas kettő, íme itt egy új költemény. Az új generációba szóljon eme szerzemény. Gyerekből tinédzser, tinédzserekből felnőtt. Nyitnikékből gaudámuszik (?!) ez a nap is eljő. Évezd az éveket és éld meg minden percét. Hálás leszel a tanároknak az életben egyszer még. Emlékszem, gyerekként gyorsan fel akartam nőni. A suliból kitörni, felnőtt terveket szőni.

Minden nap élj egy új csodát. Ne álmodd, éld az álmaid. Így lesz csak szép az új világ. Valóra válnak vágyaink. Ha bajban vagy, számíthatsz ránk, szívünkben facultas homán(?!). Hosszú út áll előttünk, néha túl borús az ég. Az utat végig kell járni, és felnőtté kell válni.

A tudásról szólnak a könyvek. Te túl vagy rajta, sokkal könnyebb. Minden megélt pillanat a szívünkben megmarad.

Milyen jó dolog ugye, gyereknek lenni. Az órákon puskázni, haverokkal jönni-menni. Sokat nevetni és szerelmesnek lenni. Hajnalokig nem aludni, másnap meg felelni. Ja, jól figyeld, mit mondok. Most jön a lényeg : soha többé nem térnek vissza ezek az évek. Most van ez a lehetőség, tanulj, amíg teheted, hogy bebiztosítsd az életben a hozzád méltó helyedet.

Minden nap élj egy új csodát. Ne álmodd, éld az álmaid. Így lesz csak szép az új világ. Valóra válnak vágyaink. Ha bajban vagy, számíthatsz ránk, szívünkben facultas homán(?!). Hosszú út áll előttünk, néha túl borús az ég. Az utat végig kell járni, és felnőtté kell válni.



(Bocs, az esetleges félrehallásokért!) :)

2015. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!