Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a gyerekese...

Szerintetek melyik a gyerekesebb? Interneten trollkodni, vagy a meglévő információk alapján személyesen felkeresni az illetőt és megleckéztetni?

Figyelt kérdés

Mielőtt fölösleges vádaskodásba kezdenétek, egyik csoporthoz sem tartozom: nem vagyok sem a megsértett áldozat, sem a sértegető troll, csupán Youtube-on láttam egy videót, amiben elkaptak egy srácot, aki chaten k#rvaanyázta a többieket, majd rajtaütöttek.


Érdekelne, hogy ti hogyan látjátok? Gyerekes, vagy sem kinyomozni dühből, felindulásból egy trollt, majd lezavarni neki pár nyaklevest, csupán amiatt, mert néhányan túlságosan a szívükre veszik az internetes befelelgetéseket, k#rvaanyázásokat? Itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=A8NbpjLvtSQ


Tehát melyik számít dedós magatartásnak? Trollkodni, vagy ennyire drasztikusan megsértődni a trollkodás miatt?


Második része a kérdésemnek: ti benne lennétek egy össznépi GYK-s tömegverekedésben? Amolyan oroszos módszerrel: https://www.youtube.com/watch?v=u26wBdKj3Wo


2015. jan. 27. 14:24
 1/9 anonim válasza:
Függ a trollkodás mértékétől, például itt van egy-két ember, aki megérdemelne egy alapos verést.
2015. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Kb, mint amikor Herby meg a többi fenéklakó háborút csinál a fikizásból.
2015. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hát vannak itt akiknek kijárna egy plasztikai verés!


Felszáll a fél GYK banda a vonatra.. Aztán "megy a gőzős megy a gőzős KALOCSÁRA"

2015. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Jay és Néma Bob?
2015. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1: Egyetértek. Vannak olyan esetek, amikor a genyózás már olyan szintű, hogy ténylegesen megérdemelnék egyesek az orrba vágást. De azért olyanon nem szoktam felhúzni magam, ha neten valaki lek#rvaanyáz. Kaptam már én is durván hideget, meleget, személyeskedéstől kezdve a lelki gyengeségekkel vagdalkozásig és a többi, nem csak itt, de még nem nagyon jutott eszembe olyan, hogy valakiről kinyomozzam a teljes magánéletét, felkeressem, és elagyabugyáljam.
2015. jan. 27. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem olyan durva a trollkodás, amikor valaki társkeresőn teszi ugyanezt és szórakozik a másik érzelmeivel az sokkal durvább...
2015. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én se láttam még itt olyan trollt akire azt mondtam volna hogy nagyon meg kéne verni. Azért mert itt nem lehet személyeskedni mert egy anoním oldal. Ha valakire rászállnak egy kérdése miatt az egy kattintással törölheti a kérdést a megfigyeltek közül és már vége is.
2015. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A trollkodás gyerekes és ostoba, de ezért megakarni verni valakit, az szánalom a köbön.
2015. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy látom egyedül vagyok a véleményemmel, azonban szerintem megérdemelte a srác. Másnak az édesanyját nem vesszük a szánkra és nem illetjük jelzőkkel, se élőben, sem interneten. A felvételből egyértelműen kiderült, hogy nem egyszeri eset volt a dolog és még csak elnézést sem kért, élőben sem. Abszolút megérdemelte ezt a két pofont, remélem hogy tanult az esetből és jobban odafigyel majd. A gép előtt is emberek ülnek, s őket is meglehet sérteni.


Ezeket a szavakat úgy írtam, hogy még sohasem volntam cyber-bullying áldozata, azonban bele tudom képzelni magam azoknak a helyébe akiket csesztetnek és marhára nem lehet jó érzés.


20/f

2015. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!