Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anoreiások ezt hogy?

Anoreiások ezt hogy?

Figyelt kérdés
Tudom csúnyán fogalmaztam a kérdésnél, de máshogy nem nagyon tudtam megkérdezn. Szóval én (csak érdeklődésből) kipróbáltam, hogy 1nap nem eszek. Nekem leesett a cukrom tőle és majdnem elájultam (jó nem is ittam de az véletlen volt) nektek nem? De ha nem eszel, akk előbb vagy utóbb az éhségbe meghalsz(már elnézést a kifejezését)....Akkor csak ettetek valamit nem? Szimpla kíváncsiság. Természetesen én nem szeretnék/ nem vagyok anoreiás.Remélem ezzel a kérdésemmel nem sértettem meg senkit.

2015. jan. 27. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:

>.< bocsi kimaradt egy x a kérdésből

Anorexiáok*

2015. jan. 27. 18:08
 2/5 petizacc ***** válasza:
79%
Először is tanuld meg leírni a betegség nevét, másodszor az anorexia nem azt jelenti, hogy az ember semmit nem eszik, harmadszor, ha "véletlen" nem iszol, akkor ügyelj arra, hogy levegőt se felejts el venni!
2015. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettem, csak nagyon minimálisat pl reggel egy joghurt, délután egy fél szelet hús meg egy kanál krumpli, este egy alma. Ilyesmik. Többet nem is tudtam volna. Bele is betegedtem. Hajhullás, elmaradt menstruációk és folyamatos fáradtság.
2015. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előszörös is tudom, hogy hogyan kell leírni, de sajnálom, hogy nem telik egy hiperszuper gépre vagy bocsmá', hogy egy 3-4éves lapim néha nem érzékeli a billenytűzetet. Másodszor meg véletlnül nem vittem innivalót a sulibe, mert siettem a buszhoz, hogy le ne késsem. ;)

". kommentelő. Köszönöm! :)

És csak szinpla kíváncsiság volt ez az egész ez az egész kérdés. Nem kell emiatt ilyen otrombán kommentelni és, ha csak ilyen gyerekes és felfuvalkodottan írsz, hidd el, hogy mindenki leszarja! ;) felesleges.

Én próbáltan úgy-ahogy kultúráltan írni\kérdezni

2015. jan. 28. 17:35
 5/5 anonim válasza:
Nen túl bonyolult a gyomor ilyenkor összeszűkül tehát kevesebbet bírunk/szeretnénk én kb 2-3naponta eszek nagyon keveset (kb 1 max.2 kenyérnyit) de egyáltalán nem érzem magam rosszul sőt rendszeresen sportolok :)
2015. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!