Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy kicsit fura...

Lehet, hogy kicsit fura kérdés, de miért van az, ha üres az egész busz és fölszáll egy idősebb (60 feletti) hölgy akkor 100% hogy mellém ül? Már más korombeliektől is hallottam ezt a kérdést, ezért úgy gondoltam felteszem.15/f

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ülj át máshova :) Egyébként én sem értem.
2015. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vettem ezt észre,de elég érdekes...
2015. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez nálam is így szokott lenni :D Tegnap is ültem a buszon leghátul a hármas ülésben, az ablaknál. Felszáll egy öreg néni, a fél busz üres még, erre beül mellém, de még csak nem is a másik szélére a hármasnak, hanem oda középre mellém. o.o xd
2015. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Bármennyire hihetetlen, de rengeteg pado-mami vadászgat fiatalabb fiúkra!!
2015. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos szimpinek talál. Ha kissé morcos arcot vágsz, biztos nem akar melléd ülni:).
2015. febr. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát a morcos arc nem sokat segít, mert ha egyedül utazok akkor kapucni. De a nagyobb fajtából. :/


Az a baj hogy nem is tudok elülni mert mögöttem ülés, előttem szintén, egyik oldalt az ablak másikon a néni.

2015. febr. 7. 01:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És nincs szád, hogy megkérd, engedjen ki? Ne legyél már ennyire béna! Sőt amikor látod, hogy készül leülni, már akkor szólsz, hogy várjon már egy kicsit, és szépen kikászálódsz, átülsz.
2015. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!