Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek minden embernek...

Szerintetek minden embernek van legalább egy adottsága, hogy egy valamiben különösen jó?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igen, csak rá kell jönnöd mi az.

Én például kedves vagyok (ez olyan snassznak tűnik, de az átlaghoz képest kedvesebb vagyok), egy barátom nagyon jól "el tudja magát adni" (jó a beszélőkéje), van, aki jól rajzol. Tehát nem csak ilyenekre kell gondolni, hogy jó vagy a művészetekben vagy műszaki dolgokban, hanem emberi tulajdonságokban is, amiket ugyanolyan jól lehet kamatoztatni.

2015. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem törvényszerűség. Minden embernek van olyan képessége, ami a többi képességével szemben jobb. De attól még a többi ember képességéhez képest lehet nagyon szar.


Szemléletesen, ha te mindenben iszonyatosan béna vagy, de egy valamiben végül is elmegy a teljesítményed, attól még nem vagy abban különösen jó. Csak a saját képességeidhez képest abban vagy a legjobb. Ettől függetlenül másokhoz viszonyítva abban is lehetsz szar.


Tehát nincs minden embernek legalább egy adottsága, amiben különösen jó lenne.

2015. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs.
2015. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!