Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazudott ez az ember és csak...

Hazudott ez az ember és csak nem akar visszaigazolni facebookon, vagy tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy való életbeli ismerősömet ismerősnek, aki azt mondta hogy majd visszaigazol ha számítógépről lesz fent, ugyanis amikor mobilról van nem jelzi ki az új értesítéseket és ismerősnek jelöléseket.

Ilyen tényleg van, vagy csak hazudott?


2015. febr. 16. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen, hogy nem jelez a telefonom, de ha fontos, hogy valakit visszajelöljek, akkor nem halogatom. Én nem foglalkoznék ezzel a helyedben, annyi fontosabb dolog van!
2015. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Olyan fontos számodra, hogy visszajelöljön? Szerintem ne foglalkozz vele, ha akar, majd jelöl, ha nem, hát nem.
2015. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre szeretnék egy rohadt választ.....
2015. febr. 16. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
"A kérdésre szeretnék egy rohadt választ....." Nyugodj le. A választ nem mi tudjuk, hanem az a személy! Minden lehet. De gondolom 14 év körüli lehetsz hogy itt pattogsz ilyen ügyben.
2015. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, telefonról nem mindig minden elérhető, ami számítógépről igen.
2015. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!