Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakivel megtörtént már az a...

Valakivel megtörtént már az a dolog hogy szeretett valakit nagyon, de ő nem szerette nem jöttek össze, és más párotok lett aki szeret és ti is őt?

Figyelt kérdés

Gondolok arra van egy lány, összeakart jönni egy fiuva ő azt mondta üres felé.és nem lett belőle semmi kapcsolat,de a lányt nagyon megfogta

Nos eltelt egy kis idő és már a lánynak van baratja aki szereti és ő is

Csak arra a akarok kilyukadni hogy ti is voltatok ugy nem az lett a párotok akit szeretettek volna?:)


2015. febr. 17. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki életében van egy ilyen beteljesületlen szerelem.

Nekem eddig 2X volt. Az első volt a legjobb barátom, és ő is szeretett , mert bevallotta, de nem akarta kockáztatni a barátságunkat. Az lett a vége, h befuccsolt a barátságunk és nem is beszéltünk többet. Utána lett egy másik hasonlóan jó fiú barátom, akivel szintén szerelemesek voltunk, szinte mindig forrt köztünk a levegő, egy éjjel "sok minden" történt, utána lelépett, de másnap mikor találkoztunk, akkor szembesítettek a barátaink, h a legjobb barátnőmmel jött össze pár nappal azelőtt. Tehát a legjobb barátnőmet megcsalta velem, kihasznált stb. Szóltam a barátnőmnek, azt mondta h csak kitaláltam (tudta, h régóta szeretem a fiút), de 1 hónap után szakítottak. A fiúval azóta nem beszéltem.

Rá pár hónapra találkoztam a mostani párommal. Azt hiszem élhetek az "első látásra " szerelmemmel, mert az volt. Az ő és az én részemről is. Összehasonlítva a korábbi szerelmekhez rájöttem, h azok csak fellángolások voltak, de ez szerelem. Két hét múlva leszünk együtt 5 éve.

2015. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!