Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek egy lányt,...

Meskó Krisztián kérdése:

Nagyon szeretek egy lányt, nagyon jóba is vagyunk, de csak barátként tekint rám. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

hát...igen...az is elég fura hogy 15 évesen ilyenekkel foglalkozok, ezért elsősorban a korombeliektől kérdem:

Van egy lány (Barbinak hívják...azt nem mondom meg hogy milyen :D ) és elég rég óta jóba vagyunk...okos, tehetséges rajzoló, szórakoztató, vicces egyén és nem nagyképű. Én meg szintén alacsony (nála pár centivel magasabb) rocker gyerek vagyok (fekete cuccokba járok meg rockot hallgatok), jó tanuló. Nagyon szeretem őt, de valahogy sose jön össze. Nem azért, mert van neki pasija vagy valami, csak mindig azt mondja hogy "legyünk csak barátok"

Nagyon szép lány (természetes szép...nem sminkel nagyon) én meg nem tartom magam rondának, csak egy kicsit különc az ízlésem.


Valakinek valami javaslata, hogy hogyan lehetne esélyem nála? :)


Visszatérve a címre: Mindig azt mondja, hogy azért tekint rám barátnak, mert ha szakítanánk, akkor rosszba lennénk...hamar kibékülnénk...elég sokszor veszekedtünk és max. 1 napig voltunk haragba aztán meg újra minden a régibe.


Csak most ne legyen az megint hogy "ejj ez a mai fiatalság..." szöveg, mert szerintem ma már ennyi idős korba az ilyen dolgok természetesek. :)



2015. febr. 24. 21:48
 1/3 anonim válasza:

Igaza van. Elrontanátok az egészet.Sajnos sokan szakítás után kerülik a volt párjukat,levegőnek nézik,van mikor sajnos előfordul az is,hogy letagadják egymást,vagy elhordják egymást mindennek. Vigyázz rá! :) Nem kell feltétlenül összejönnötök:) Ezt azért írom,mert ugyanezt éltem át a legjobb fiú barátommal,aki végül kiköltözött Hollandiába,és most csak interneten beszélünk,egy héten kb. kétszer.Elvesztettem őt..

Már azóta voltunk együtt mással,de nagyon hiányzik a barátsága,a szeretete,a jelenléte.

2015. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát...rendben...bár nem tudom csak barátként szeretni, mert nagyon sok mindenbe hasonlítunk és kb. hasonló élményeink voltak. :)

Nem tudnék róla "lemondani" (csúnyán kifejezve) de én...csak őt szeretem. :/ Ami miatt néha azt kívánom hogy bár ne találkoztunk volna soha...

2015. febr. 24. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Az érzelmek már csak ilyenek, semmi értelmük.

Te szereted, ő nem viszonozza, van ez így. Jófejnek tart, meg bír téged, csak épp nem vonzódik hozzád, nem vagy A pasi a szemében és kész.

2015. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!