Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy szerelmes pár mellett...

Ha egy szerelmes pár mellett (az egyik pl a barátod/barátnőd) ott vagytok harmadikként, nem érzitek zavarban magatokat? Nem olyan mintha gyertyatartóként lennétek ott, főleg ha romantikusabb a beszélgetés?!

Figyelt kérdés
Ilyen esetben nem bunkóság elvonulni kicsit? Koliban mondjuk kicsit nehézkes, de fel is ajánlottam h elmegyek kicsit sétálni, de mondták nem szükséges. Eleinte dumáltunk pár szót , kb 5 percet, majd számomra kezdett kínosság válni. Mármint nem irigylem a boldogságukat, csak valahogy nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket, úgy érzem nem rám tartoznak az ilyen részletek.Így elvonultam zenét hallgatni, viszonylag hangosabbra tettem, h a rám nem tartozó részletekről ne értesüljek.
2015. febr. 26. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezzel amúgy megbánthattam őket? Mi lett volna a helyes?
2015. febr. 26. 16:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd rosszul magad, az ő részükről bunkóság elkezdeni előtted enyelegni. Vagy ők menjenek el addig vagy ne téged marasztaljanak, mert szar tartani a gyertyát és nyilván (gondolom) kíváncsi sem vagy erre.
2015. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van
2015. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is jártam már hasonló cipőben. Kényelmetlenül éreztem magam, ők viszont nem... Sőt direkt azért csinálták, hogy irigykedjek rájuk. Engem az ilyesmi viszont nem érdekel. Örülök, hogy boldogok, de ne azért bújjanak össze, hogy én vagy más lássa őket. Nekem is van barátom, de még soha nem csináltam ilyesmit mások előtt. Főleg nem azért, hogy másnak mutogassam.
2016. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!