Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme csak úgy elbuszozn...

Van értelme csak úgy elbuszozni a szomszéd településre unalomból, hogy ott legyek, sétálgassak?

Figyelt kérdés
Meg ne unjam magam itthon.
2015. febr. 28. 11:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Az egy falu, nincs túl sok lehetőség ott, szóval csak sétálgatni meg nézelődni tudok, de kellemes hely.
2015. febr. 28. 11:43
 2/8 anonim ***** válasza:
persze, h van értelme, én is elhatároztam már ezt, h ha valamikor nagyon elegem lesz és ki akarom szellőztetni a fejem egy olyan helyen, ahol biztos, nem futok össze ismerőssel. szerintem jó ötlet!:)
2015. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudja a fene,olyan keservesnek tűnik ez a falisi vircsaft,mintha próbálná az ember bemesélni magának,hogy milyen jó,közben egy élettelen szopás az egész...
2015. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindennek van értelme ha örömöd leled benne, leköt. Nyilván a normális dolgoknak...
2015. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Persze!

Azon kívül, hogy nem a szobában a fotelben ülve ül az unalom, még haszna is van:

- levegőn vagy;

- a jegy árával is hozzájárulsz a busz-társaság fenntartásához.

2015. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 piriiiii ***** válasza:
100%

Én ezt tettem valamelyik nap, bár a különbség az, hogy a kutyámmal és a barátnőmmel, és hogy ott van a Tisza holtága, ami ráadásul még szép is, tehát nem volt unalmas.

De egyedül is szoktam ilyet csinálni, vagy átbringázok, ha szép az idő, kb 10 km-re van, és viszek zenét, és hosszan sétálok a parton meg az erdőben, isteni hely. Akkor is, ha amúgy nem unom a fejemet itthon.

2015. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán. Bár én inkább átsétálnék, ha nincs 5 km-nél messzebb.
2015. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze!Sokkal jobb,mint otthon ülni,és bámulni a falat/kockulni (én épp ezt csinálom,én is szívesen kimozdulnék pötit,csak tiszta seb a térdem,szal most nem a legjobb ötlet xD)
2015. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!