Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tiszta ideg vagyok, irogat...

Tiszta ideg vagyok, irogat egy gyerek és nem tudom mit tegyek. Jogos a félelmem? Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés
Anyumék elváltak amikor 7 éves voltam, apám egy részeg alkoholista volt akivel nagyon negatív élményeim vannak. Nagyon félek, hogy ezzel a sráccal nem-e lesz ugyan így, mi lesz ha nekem kell majd mindent csinánom és ő nem fog semmiben segíteni. De a legnagyobb problémám anyumnak hogyan mondjam meg, hogy írogat nekem ez a srác és találkozni akar. Tiszta ideg vagyok még a gyomrom is fáj, nagyon félek főleg az anyumnak való elmondása végett. Mit tegyek???
2015. márc. 5. 10:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Attól is félek nagyon, hogy nem-e csak egy gyors etye-petyére vágyik majd eldob mint a szemetet ( rokonok közt sok lány járt már így meg)
2015. márc. 5. 11:00
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Mennyi idős vagy?
2015. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2015. márc. 5. 11:01
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja és még soha nem volt pasim és szűz vagyok.
2015. márc. 5. 11:02
 5/16 anonim válasza:
42%
Tanulj meg mindenek előtt gondolkodni, illetve írni és kommunikálni. De az elsőből következik a többi, úgyhogy felesleges ragozni.
2015. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Neked nem is lesz pasid.

Te dilis vagy nem "tiszta ideg"

2015. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Próbálj meg te felnőlni napi szintű stersszbe, frusztrációba egy apával mint ez és ne legyen így benned félelem és szorongás. Gyerekkori trauma nagyon sok mindent képes kihozni az emberből.
2015. márc. 5. 11:13
 8/16 anonim ***** válasza:

én megértem a kérdező félelmeit.

de nem kell semmit se elkapkodni,találkozz vele,beszélgessetek.minél többet.a többi majd elválik.

azt azért tartsd észben,hogy nem minden pasi olyan mint mondjuk apud.


elmondani miért félsz? milyen a kapcsolatod anyuddal?

2015. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó vele a kapcsolatom, csak tartok tőle, hogy mit fog monddani mivel gyerekesnek tart engem és előre tudom, hogy mit fog mondani ( Először komolyodjak meg aztán kezdjek párkapcsolatba)
2015. márc. 5. 11:36
 10/16 anonim válasza:

Ha lesz időm megsajnállak.

Ugyan így nőttem fel, hasonló szituban.

Attól még nem mindenki ilyen, és ha csak a multon agyalsz sosem viszed semmire az életben!

2015. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!