Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normalis emberi reakcio...

Ez normalis emberi reakcio ami bennem zajlik?

Figyelt kérdés
Ugy erzem semmit se tudok megcsinalni,mindent nyugnek erzek es nehez feladatnak. Ugy erzem buta suta szerencsetlen vagyok akit szeretni se lehet. Nem tudok fogyozni felek a futastol pedig nincs rossz kondim tarsfuggo vagyok es duhrohamaim vannak olykor. Az okat mar reg nem tudom csak azthogy egyre lejebb sullyedek es kedvem sincs valtoztatni. Arra vagyok hogy foglalkozzanak velem..barki. az orvosira akartam menni de kezdem feladni szerintem buta vagyok ea azt hiszem mar egy oldal elolvasasa is nehezemre esik. Iden dolgozok. 19L
2015. márc. 5. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy tanács kedves kérdező, menj el pszichológushoz, kezeltesd magad és csak utána gyere orvosira. Az egyetem nagyon rossz hatással van a lelki problémákra.
2015. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyetértek abban, hogy az egyetemhez kiegyensúlyozottnak kell lenni érzelmileg és erősnek kell lenni agyilag, de attól , hogy az ember elmegy pszichológushoz nincs garancia rá, hogy 1-2 év múlva rendbe hozza magát, hanem inkább kialakul egy ördögi kör, amelyből még úgysem fog kitörni.


Kérdező, ha van kedved, akkor nyugodtan írj rám és beszélhetünk. Tudom én mi a problémád neked és nem vagyok pszichodoki, de saját tapasztalatból tudom, hogy egy megfelelő beszélgetőpartner csodákra képes.

2015. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!