Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme van?

Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Egy srác megkért hogy mondjak három ismert embert akikért odavagyok. Majd megkérdezte, melyik hova kerülne, ha az egyikhez hozzá kéne mennem, a másikkal szexelnem kéne, a harmadikat pedig meg kéne ölnöm. Nem tudtam rá mit mondani. A házasság és a szex egy dolog, de hogy tudna az ember megölni valakit akiért odavan?

Gondolom ez valami pszichológiai teszt, rémlik hogy egy filmben is hallottam már hasonló párbeszédet. De valaki meg tudná mondani hogy mi értelme? Mit tud ebből bárki is kikövetkeztetni az ember válaszai alapján?


2015. márc. 7. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok hogy van egy kill-fuck-marry nevű játék, és anime meg film szereplőkkel szokták játszani fórumokon, csak úgy szórakozásból.
2015. márc. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kontroll teszt a neve.

a lényege,hogy átveszi a beszélgetés irányítását és felkelti az érdeklődésed.

nagyjából ennyi.

a beszélgetés irányításával dominál téged,ez vonzalmat ébreszt a nőkben.

az érdeklődés felkeltés meg ugye fél siker.

a beszúrt szavak tovább fokozzák ezt a hatást-házasság,szex,ölés-és az adott válaszod fényében már tudja is építeni a gondosan felépített párbeszédet.

és a vége az,hogy már beszélgettek,majd elkéri a számod,lezsírozza a randit.

ez ilyen nincs ötletem hogyan ismerkedjek meg nőkkel,ezért kell egy ugródeszka dolog az elején.

a válaszaid meg lényegtelenek,az a lényeg,hogy elinduljon a beszélgetés.

2015. márc. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fú, kettes, de profi vagy. mostmár félek, ez borzasztó, hogy az ember azt képzeli, hogy csak úgy dumálgat, közben meg manipulálják még egy ilyen érdektelen hülyeséggel is. az már csak hab a tortán, hogy percekig feltart vki ilyen dumával, és még csak nem is számít, miket válaszolok :(
2015. márc. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

de ez nem genyaság:)

viszont ha úgy megy oda a srác hogy-szia!igazán szép lány vagy szeretnélek megismerni.-

akkor a válasz az lesz 99%ban hogy-bocs,de sietek-

a kérdésben lévő módszer meg alkalmas lehet arra,hogy kicsit közelebb kerüljön.

amikor ez megtörtént,utána már nincsen szükség játszmára és önmagát fogja adni a srác.

ezért végeredményben ez nem egy negatív játszma.

2015. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!