Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tizenévesek részére/segítésére...

Tizenévesek részére/segítésére szeretnék egy egyesületet létrehozni. Szerintetek lenne rá igény? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sok fiatal van, akinek nincs megfelelő önbizalma és szeretnék nekik segíteni. Továbbá, szeretnék segíteni abban, hogy megtalálják önmagukat és azt mit szeretnének csinálni az életükben. Kihozni belőlük a legjobbat.

2015. márc. 9. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én biztosan örülnék ha elmondhatnám valakinek a dolgaimat és segíteni tudnának. De az lenne jó ha névtelenül lehetne írni mert úgy biztonságosabb és nem látja a fél facebook a dolgaimat
2015. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy képzelem el, mint egy kis klubbot, nem virtuálisként. Szerintem lenne rá igény, legalábbis én örültem volna akkoriban egy ilyennek.
2015. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez egy jó ötlet :)
2015. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!