Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban szeretem a tanáraimat...

Jobban szeretem a tanáraimat mint az osztálytársaimat, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Csomó osztálytársammal csak kb. köszönőviszonyban vagyunk, annyira klikkes kicsit az osztály, hogy nem igen beszél senki se a saját baráti körén kívül, bár így is kb. teljesen más mindenki. Na hát én meg.. Konkrétan valami stréberke vagyok. Színötös azért nem vagyok, mert ami annyira nem érdekel, vagy annyira nem tudom megérteni, mint pl. a drága nyelvtant, abból 4 vagyok. Viszont töriből pl. dicséretes 5, mert azt is imádom. Hála istennek nagyon jó tanárom van, úgy adja le az anyagot, mintha mese lenne, meg szokott poénkodni is, mutat sok képet stb. Meg azt is csípem benne, hogy hozzám normálisan szól, a keresztnevem elé mindig odateszi a kedves szót, mást meg a vezetéknevén hívja, vagy a gúnynevén. Persze fiatal, vagyis 30-as, de a tanári karnál nálam ők a "fiatalok", akik azért konkrétan minden esetben jobban tanítanak. A földrajz faktos tanárom is ilyen fiatal, ő is tök jó fej, és szerencsére nagyon jól magyaráz, meg még szokott érdeklődni órán kívül is, hogy ment-e a házi, vagy csak simán hozzám szól. Én olyan inspiráló személyiségeknek tartom őket, mert az a pár, 3 kedvenc tanáromnak tényleg olyan stílusa van, meg olyan okosak, hogy wow! Sose unatkozok az óráikon, mindig felfogok mindent, és kb. ez az egyetlen örömforrásom a suliban, hogy a két faktomon kívül még egy óra olyan, hogy na, megérte ezért felkelni, és ezen az órán itt lenni. Ellenben az osztálytársam, "barátaim", csak olyan dolgokról tudnak dumálni, vagyis hát már kb. alig beszélgetünk rendesen, mert inkább a telefont nyomják... Azt meg pláne nem szeretem, hogy sokan olyan idiótának néznek, még ha sokszor nem is mondják ki, érzem/látom. Hogy két faktom van, és mindkettőből ötös vagyok, szóval már milyen stréber vagyok, és az tökre nem menő, mert hát az a menő, ha szarsz a tanulásra, hétvégén jól leiszod magad. Hát, engem valahogy az utóbbi nem vonz, amúgy is enyhén "allergiás" vagyok az alkoholra, ha már egyszer volt egy erősen alkoholista apám.. Szóval legszívesebben sokszor inkább az egyik tanáromhoz mennék oda beszélgetni, csak hát szerintem kicsit furán nézne ki, meg amúgy se nagyon szólok hozzájuk, max. köszönök illetve órán aktívkodok.
2015. márc. 11. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én is így voltam
2015. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írj privit! Ugyanebben a cipőben vagyok.
2015. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!