Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha 100...

Miért van az, hogyha 100 embertôl megkérdeznék, hogy hova költözne el legszívesebben, kb.90 Amerikát, Németországot, Franciaországot, Angliát vagy Dubai-t mondaná?

Figyelt kérdés

Miért szeretnének a legtöbben ezekre a helyekre költözni?

Engem sokkal jobban érdekelne Skandinávia, Svájc, Új-Zéland, esetleg Ausztrália.



2015. márc. 11. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
talan azert, mert mindenkinek egyeni az, hogy mire kivancsi es mire nem. nem? egyebkent azert ezek a helyek a legfelkapottabbak, mert a filmekben legtobbszor amerika szerepel, nemetorszag kozel van , de gazdag orszag, ( franciat en se ertem, oda talan a divatbolondok vagynak) Anglia is eleg szokvanyos, dubait senkitol se halottam meg ( bar oda en is szivesen mennek). Egyebkent en svajcban lakom, es nagyon szeretem. de te miert eppen ide vagysz? :)
2015. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak a gazdagságot és a jó kereseti lehetőséget nézik.

Számomra a falu széli szomszédmentes szülői ház gazdagabb Dubajnál, mert csend van, tiszta a levegő, hatalmas élettérrel, megterem a tüzifa a kertben és a boldogságtól madarat tudnék fogni. De Dubajban még egy szobáért is fizessek nem is akármennyit? Akkor az csak a szoba kiadójának gazdagság, nem? Hát ha a felsorolt országok is biztosítják minimum ezt, akkor indulok, addig nem.

2015. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Passz. Ezekre a helyekre én pont nem mennék, Finnország vonz.
2015. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ENgem sokkal jobban vonz egy kis tengerparti falucska vagy egy hegyvidéki kisebb-nagyobb város(ez országtól független nálam)
2015. márc. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Kanadába mennék.
2015. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!