Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha egy fiú 12év felett...

Gáz ha egy fiú 12év felett még plüssel alszik?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
27 évesen még a cocolino macimon alszom. A legjobb párnám!
2015. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Sztem nem gáz csak ne legyetek elvÁlaszthatatlanok
2015. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
16 évesen a gitárommal alszom. Mondjuk ennek inkább helyhiány az oka, de akkor is szeretem és vele alszom :D
2015. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Szerintem az gàzabb hogy mostanàba àllandóan úgy alszok el hogy a kezembe marad a telefon:D Nekem ő az alvó tàrsam:D 16/l
2015. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, ha valaki "okostelefon" és tablet meg minden más baromság függő.


Én felnőtt nő vagyok, van párom akivel ugye 1 ágyban alszom, de mégis tök jó ha van mellettem pár plüss is.

Főleg amikor a párom nincs itthon éjszakánként mert dolgozik.


Főleg azért, mert gyerek kormomban még ilyenre sem volt pénz, pedig nagyon szerettem volna.


Tehát röviden: Nem gáz.

2015. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pár évvel ezelőtt vettem a barátnőmnek egy plüss állatkát és mikor együtt alszunk akkor mindig velünk alszik a plüss állatka is.

szerintem nem gáz

2015. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

9 éves korom óta alszok hatalmas plüss állattal (jó akkor még hatalmas volt :D). Amikor elmentem koliba persze nem vittem magammal, minden bajom volt éjjel, felkeltem mert magam alá gyűrtem állandóan a kezem és fájt (mintha ott lenne a plüss) Úgyhogy én mindenhova viszek alvótársat :D

22/L

2015. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem gáz ez szerintem :)


Tavaly a barátommal voltunk nyaralni Balatonbogláron és a barátom autója mellett ott hevert egy plüss pingvin elég nagy darab kb 40 centi magas de nagyon puha és selymes anyagú császárpingvin másolata, persze vártunk ott egy ideig mert szerintünk egy kisgyerek hagyhatta el és hátha keresni fogja, e mivel nem kereste így elvittük magunkkal, persze többször visszajártunk arra körbenézelődtünk hátha keresi valaki de nem így lett, így jött velünk haza a pingvin, azóta ő a mi közös plüss állatkánk ki is lett mosva szépen és bent van az ágyunkba :D A párommal nem egyszerre szoktunk aludni sokszor ha én délelőttös vagyok akkor már 9 óratájt ledőlök és akkor a párom még nem mindig álmos vagy még éppen dolgozik így mindig az ő felére beteszem rá a párnára és betakarom a pingvint és átkarolom mindig :D Amikor kint nagyon hideg volt és mivel a párom a fal mellet alszik mert az ágyunk csak így fér el hogy a falhoz van tolva és sokszor a dereka hozzáér a hideg falhoz így mindig maga mögé gyűri a pingvint mint derékmelegítő :D Mondta hogy baromi kényelmes az :D


Régen amikor még nem éltünk együtt akkor egy plüss kutyát adtam neki ajándékba és folyton azzal aludt el :D A kutyus is megvan a mai napig, és szintén helye van az ágyunkba, de mi megbeszéltük hogy ennél több plüssünk nem lesz benne, mert akkor mi nem fogunk elférni :D

2015. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz :) 27 éves vagyok, és velem is előfordul, hogy nem pakolom el az ágyamról a plüssöket (karácsonyra és szülinapra kaptam őket számomra kedves emberektől) és velük alszom :)
2015. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok es mai napig az elso szuletesnapomra kapott macimmal alszom. Mr.Maczoval ;)

A ferjem anno jot nevetett, amikor lanykoromban elsonek aludtunk egyutt ;)

Mara mar megszokta, hogyha alszunk, akkor Maczo is resze az ejszakanknak.

Raadasul mind a ket lanyom eloszeretettel kunyeralja el Maczot.

2015. márc. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!