Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem rémít meg, hogy...

Titeket nem rémít meg, hogy rohan az idő?

Figyelt kérdés
Engem igen. Például a youtub-on kerestem egy rajzfilmet és ott többen írták hogy ők 98-asok meg 2002-esek és hogy ők ezeket még látták, én meg ledöbbentem, hogy te jó ég hogy elszaladt az idő.

2015. márc. 12. 00:26
 1/6 A kérdező kommentje:
*youtube
2015. márc. 12. 00:27
 2/6 anonim ***** válasza:

és a 98-asok őskövületnek érzi magukat a 2002-esekhez képet, olyan más az a szám


de ja, furi

2015. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
meg 2040 es lesz az unokánk(most csak hasra)
2015. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerbusz!


Érdekes gondolat menet az tény.

Alapjáraton szerintem legbelül mindenkit megrémít az idő haladása,csak szerintem ez kor/szitu függő.


Van aki viszonylag korán szembesül ezzel van akinek időnként jön elő van akit végigkísér életében és van olyan is akit csak öreg korára ér utol.


Szerintem ez olyan mint a : "Titeket nem rémít meg a halál közeledte?"


Én személyszerint van amikor ledöbbenek és teljesen magával ragad a gondolat. Kisöcsémből indulok ki... mai napig mintha tegnap lett volna hogy hazaértünk ahogy fogadta a család úgy az egész esemény... Nem régiben meg 10. szülinapját ünnepeltük :)


Hát ez van, szalad az idő :)

2015. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon gyorsan szalad, csak néha fura így belegondolni :)
2015. márc. 12. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nagyon megremit. 70-es evek vegen szulettem, de hihetetlen, h eltelt ez a 30+ ev, mint egy szemvillanas. Jo, mindig tortenik velem valami, neha csak kapkodom a fejem, de fura. Mindig csak masokon latom telni, magamon nem annyira.
2015. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!