Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi célból csinálják ezt egyesek?

Mi célból csinálják ezt egyesek?

Figyelt kérdés
Egyre több embert látok, mázolt arcú, produkciózik, és pénzt gyűjtöget dobozba, vagy kalapba. Ruhájából, illetve kinézetéből biztos, hogy nem csöves. Miért csinálják, miért koldulnak így ezek az emberek produkcióval? Valamiféle adománygyűjtő szervezet tagjai, vagy saját maguknak keresnek ezzel?

2015. márc. 21. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Pantomimesre gondolsz? Azok ugyanazért csinálják, mint az utcazenészek, elszórakoztatják magukat és másokat és kapnak érte egy kis zsebpénzt.
2015. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szegényen élő cigányok, akik többlet jövedelemhez jutás érdekében csinálják ezt
2015. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem cigány volt, szerintem magyar. Kúltúrált, illedelmes volt a csávó, normálisan beszélt ahogy hallottam. Ráadásul tiszta volt a ruhája, bőre.. sejtésem sem volt mit keresett ott, de biztos nem nyomorban él szerintem.
2015. márc. 21. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!