Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hirdetném a régi tankönyvei...

Ha hirdetném a régi tankönyveimet az interneten, pl. vaterán vagy olx-n, hamar el tudnám adni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam,hogy megpróbálnám,mert valószínűleg már nem lesz rájuk szükségem,és a pénzből,amit kapok,vehetek én is magamnak újat. :)
2015. márc. 22. 18:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyi!

Akár el is adhatod őket! Hirdesd meg!

Én hónapokig hirdettem egy alkatrészt ami senkinek sem kellett mert millió van a neten és végül mégis eladtam. Igaz olcsóbban mint mások, de évek óta ott állt és nem hiányzik, mert már nem volt rá szükségem.

2015. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Lehet megpróbálom.Egyébként jelenleg kémia,biológia,fizika könyvekben gondolkodok.Legalábbis jelenleg.Gimis vagyok,és nem term.tudományos irányba megyek továbbtanulni.
2015. márc. 22. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Meghirdetheted,csak figyelj hogy kiváló(!) állapotút tegyél fel,de ha mindenképp szabadulni akarsz,sulikönyvtárba is beadhatod(oda beveszik a kissé gyűröttet is,de olyat adj amiből te is tanulnál).
2015. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az állapotuk jó.Nincsenek firkálva,a borító is ép,kivéve annyit,hogy az egyik könyvnek a borítója egy kicsit gyűrött,de az is csak felül.

Illetve,vannak benne szövegkiemelős aláhúzások,de szerintem attól még használható.

Pl. van egy kémia munkafüzetem,és szinte semmi nincs benne kitöltve,pár feladat tollal vagy ceruzával,de kb. a 90%-a üres.

2015. márc. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!