Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon régi jó barátom miatt...

Nagyon régi jó barátom miatt aggódom, találkozott egy nővel, aki állítólag tőle volt terhes pár hét ismeretség után, megszületett a gyerekük, a srác totál befordult, megváltozott, mit lehet tenni az alábbiaknál?

Figyelt kérdés

Szóval, adva van egy srác, okos, vicces ember, kreatív, zenéltünk sokáig együtt, ismerjük egymást 10 éves korunk óta.

Én sokáig külföldön voltam, ezért nem nagyon követtem az eseményeket, így lemaradtam arról, ami történt.

Konkrétan megismerkedett egy sztriptízes csajjal, aki - amellett hogy ótvarul néz ki a műhajával, műszájával, széttetovált bőrével - durván rátette magát.

Megismerkedtek, és egy pár hét múlva terhes volt, azóta a gyerek megszületett, és abszolúte nem hasonlít a haveromra, nem csak hogy vonásai se fedezhetők fel benne, de abszolút semmi nincs benne belőle.

Amikor kiderült hogy terhes a csaj, a barátunk feladta napok alatt a korábbi életét, jól ment neki az üzlet, a zenélés, de ő annyira rápörgött hogy gyereke lesz, hogy az egész életét feladta, vett egy lakást - anyagiakban a csajnál fényévekkel jobban áll - a nő betette magát oda, és úgy tűnik, ő diktál.

Nehogy valaki belemagyarázzon bármit, nem féltékenység vagy ilyesmi beszél belőlen, egyszerűen nem értem, hoy változhatott meg ennyire a srác.

Mondtam egyszer neki, csak mosolygott nagy zombisan, hogy ő nagyon boldog, és higgyem el, nem olyan rossz lány a nője, mint amilyennek kinéz, kifejezetten félénk, kreatív, művészlélek.

Annyira művészlélek, hogy drogos volt, és csak az nem dugta, aki nem akarta.

Nagyon hülye helyzet, már többen próbáltuk neki felhívni a figyelmét, hogy teljesen kifordult önmagából, de nem érdekli, csak a kiskölykön csüng, aki nyilván nem tehet semmiről, de azért engem zavarna, hogy valakit megismerek egy sztriptízbárban, aki pár héten belül bejelenti hogy terhes, és akkor onnantól mi vagyunk az ideális család, valahogy nehezemre esik ezt elhinni.

Sajnálom a srácot, mert karrier állt előtte, de most nem érdekli, és valahogy jó lenne a tudtára adni, hogy fel kellene ébredni - és kezdeni mondjuk egy apasági teszttel. Túl jó gyerek volt, az a baj, és egy ilyen ócska riherongy látta, hogy behúzható a csőbe, mert korrekt fickó, na, a sztori kábé ennyi, örülnék a hasznos véleményeknek, köszönöm.



2015. márc. 23. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most semmit. Egyelőre rózsaködöt lát. Majd ha az élet pofon csapta, és hozzád fordul, akkor meghallgathatod, és akkor nem kell a fejéhez vágni, hogy "én megmondtam".
2015. márc. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, de hogy mikor fog a rózsaködből kilépni?

A legidiótább része a dolognak, hogy a csajnak a fejére egyszerűen rá van írva, hogy nem épp az a virágszál, ilyen nőt nemhogy feleségnek, de az ágyamig se vinnék.

Vannak nők, akikre egyszerűen ránézel, és a tekintetükből olvasod ki, hogy rosszak, mindenre képes szennyek.

És a haverom se volt épp az a szifiliszkergető típus, nem tudom megérteni, mi vitte rá arra, hogy pár hétnyi ismeretség után egy nővel összekösse az életét ilyen szinten, és mindent eldobjon, mert ő most apuka, és a kisfia számít neki. Szép romantikus dolog, de azért a világ nem csak annyiból áll.

2015. márc. 24. 03:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked nem szimpatikus a csaj, neki meg igen, sőt, talán még szereti is valamiért, ebbe nem szólhatsz bele, mert úgysem értené meg.

Minden embernek más az ideálja, akit el tud fogadni, és sokszor meglepő fordulatokat hoz.

Nekem is volt egy barátom, és egy elég rettenet nővel jött össze, előtte sosem nőzött, aztán valamiért egyből ettől akart mindent. Én nem szóltam bele, ráadásul csináltak 3 gyereket is.

Előjönnek az ösztönök, és borul minden.

Sok életpályát változtatott meg, és előtte voltak nagy tervek.

2015. márc. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz téma, bár nem azért írtad be a kérdést, mert bele akarnál szólni, ugyebár?

Szerintem fajsúlyos kérdés, hogy a családja mit szól mindehhez, bár ha balfxz és a felelősségvállalást gyávaságból elutasító családról van szó (értem ezalatt hogy habár a hideg rázza a nőtől őket, mégis vigyorognak, mert nehogymár esetleg beleszóljanak, na ez a felelőtlenség netovábbja) akkor lehet hogy semmit.

Ha objektíven tudod hogy a csajnak tényleg necces a múltja, és elkapod a haverod hangulatát, akkor esetleg elmesélheted neki, kihangsúlyozva, hogy ez a véleményed tényekkel alátámasztva, és mivel jóval régebb óta ismered, mint a nője, és fontos neked mint ember (az most mindegy, hogy férfiak nem szoktak így ömlengeni, ez a mi női szokásunk, de nem hinném, hogy ez hülyén venné ki magát) és hogy biztos hogy jól érzi magát ebben a kapcsolatban?

Sajnos a környezetemben több ilyen példa is akad, van a nőknek egy számomra rejtélyes alfaja, akik olyan igazi gonosz számító bivalyok, és a fene se tudja hogyan, de úgy képesek meghülyíteni egy férfit, hogy mindenről elfeledkezik, ami korábban fontos volt neki - nyilván szexuális dolgok állnak a háttérben, és nekem speciell megvan a véleményem arról az ösztönlényről, akinek ennyi elég, hogy elfelejtse önmagát, de hát ugye, volt ilyen már.

A szánalmas az az ilyen történetekben, hogy a nő akárhogyan is, de győztesen kerül ki belőle, felfele bukik, a férfi sokszor sok mindent bukik az ösztönei miatt. Sajnálatos, nem írtad hány éves, de elég gyenge jellem lehet. Vagy van valami rejtett fogyatéka, amiről nem tud senki, és lehet hogy a csaj erre apellált, ilyet is hallottunk már.

2015. márc. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a story vége?
2021. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!