Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai lányok csak olyan...

A mai lányok csak olyan fiúnak, adnak esélyt akinek ki van dolgozva a teste, tehát izmos és egész nap ipohnnal irogat?

Figyelt kérdés
Tehát mindent megkap iphone, ruhák, haj, motor, autó, stb........

2015. márc. 27. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem, de ilyen megkeseredett fiúk ritkán tűnnek vonzónak!


normális lányok leszarják milyen telefonod van, van -e kocsid tizenévesen stb...

2015. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a gazdagoknak is esélyt adnak.
2015. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért ne keverjünk mindent össze, mert ez nem lecsó.


A kidolgozott test és az igényes külső nem születés és nem adomány kérdése, csak odafigyelés és munka függvénye.


Az a gond azokkal, akik panaszkodnak, hogy nincs semmijük, hogy tulajdonképpen nem használják azt, amijük van, és ezért a végén valóban olyan, mintha semmijük sem lenne.

2015. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

"igényes külső nem születés és nem adomány kérdése, csak odafigyelés és munka függvénye"


És pénz kérdése!


Megfelelő táplálkozás drága.

Jó ruhák drágák.

Ájfon is drága.

2015. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A mai srácok miért ilyen szánalmas, általánosító kérdéseket tesznek fel?
2015. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 - Ez jó kifogás arra, hogy minden nap szenyát toljál, ízlés ficamra utaló igénytelen öltözetben legyél, edzeni maximum pc játékon, s kb. ennyi - De a lányok miért nem néznek rád ? Hát ők a hülyék. Nem is tudják mit veszítenek. Komolyan nem lehet érteni ezt a mai társadalmat. Pedig annyira igyekszik mindenki. . .
2015. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"És pénz kérdése!


Megfelelő táplálkozás drága."


Hát, pajti, az én időmben hírből sem ismertük a megfelelő táplálkozást, izomnövelőket, meg hasonló cuccokat. Ettük, amit adtak a menzán, hasraütésszerűen edzettünk, de aki elkötelezte magát az ügy mellett, annak olyan izmai voltak, mint annak a rendje.

2015. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Off: Én nem a csajok miatt edzettem, hanem mert féltem a seregben való csicskáztatástól, aztán mégis a csajoknál lettem sikeres.
2015. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 papics ***** válasza:
A lányok 2/3-a jelenleg k * va, ez van. A normális fiúk beszopták, mert nem lesz párjuk, a k * vák is, mert kitágítják őket, utána meg bedobják őket egy árokba, mint egy elhasznált papír zsebkendőt (ha értitek mire gondolok). A másik meg az, hogy mostmár nem a fiúk üldözik a lányokat, hanem fordítva.
2015. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Amelyik lány csak ezért van egy pasival mert a srác jól néz ki, megvan mindene és meg tud adni mindent a barátnőjének, nos hát az a lány egy K betűs. Én futottam már bele ilyen lányokba. Jól néznek ki és nagyon adnak a külsejükre. Érthető, hogy ugyanezt várják el a barátjuktól. Én azt mondom, hogy az a srác aki ilyen beállítottságú, az megérdemel egy ugyanilyen beállítottságú csajt. Megérdemlik egymást. Zsák a foltját! :D
2015. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!