Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha öngyilkos...

Mit tegyek ha öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Kiközösítenek mert visszahúzódó vagyok, és mert cigány vagyok mit tegyek senki sem szeret ez nem kamaszos panasz ez valódi mit tegyek

2015. márc. 29. 00:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
először is k***a gyorsan mondj le erről az "ötletedről", aztán hívd a 116-123-as számot, vagy valamelyik másik krízisvonalat
2015. márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Vad-Ász ***** válasza:
64%

Ne tedd.

èn kibirtam pár èvet ugy hogyy piszkâltak. Meg akartam halni.

Ha megtettem volna most nem lenne jobb az èletem.

Az élet olykor padlóraküld majd elkezd rádszámolni.

De mielött vègezne valami ad neked egy löketet . Felkelsz ès bemutatsz az èletnek.

Talâlj egy èletcèlt ès csak az legyen a fotos

2015. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
kár hogy már 12 éves jorom óta így vagyok, és men fogok felhívni senki hogy azt mondják hülye vagyok és szedjek 50 féle gyógyszert amitől olyan leszek mintnegy zombi
2015. márc. 29. 00:30
 4/22 A kérdező kommentje:

ti itt gyk-n könnyen írjátok hogy ne, a békés szobából (én is sokszor íram hogy ne, hogy jobb lessz stb. de ti nem érzitek át amit én

a származás miatt nem lessz munka így szegény leszek és nem akaro 47 ezer forintért dolgozni mint édesanyám

2015. márc. 29. 00:39
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Először is gondolkozz el azon, hogy van-e valami, amiért érdemes még élned. Bárhogy is döntesz, nem fogod megbánni.
2015. márc. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az élet tele van lehetőségekkel, a halál pedig erőteljesen végleges.

Kitartás, hidd el, számodra is tartogat jó dolgokat az élet.

Tanulj, aztán lehet jó munkahelyed, sok pénzed.

2015. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
IGEN mert olyan sok cigányt látni rwndes munkahelyen
2015. márc. 29. 01:15
 8/22 A kérdező kommentje:
légyszi hagyjátok ezeket a sablonos hozzászólásokat
2015. márc. 29. 01:16
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem könnyű egy kisebbséghez tartozni, hiszen tényleg nagyon sok ostoba előítéletes ember van. De léteznek normális közösségek is, a zenesulimban is volt több cigány, nálunk soha senkit nem bántottak emiatt. És vannak szervezetek direkt a kisebbségek védelmére, biztosan találsz egy jó társaságot. Normális munkát manapság mindenkinek nehéz találni... én is minimálbérért dolgoztam, utána meg közmunkát, most meg munkanélküli vagyok. De ez nem jelenti, hogy ne lenne esélyünk, cigányként vagy nem cigányként. És hidd el, sokaknak egyáltalán nincs bajuk a cigányokkal, ilyen pl. a mi családunk is.
2015. márc. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Márpedig hívd fel őket. Nem fogják azt mondani hogy hülye vagy meg hogy szedj mindenféle gyógyszert, csak elbeszélgetnek veled úgy hogy lehetőleg jobban érezd tőle magad.

Veszteni semmit nem veszthetsz vele, sőt. :)

2015. márc. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!