Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eddig mindíg push up meltartót...

Eddig mindíg push up meltartót hordtam, mert nagyon kicsik a melleim . Már itt lenne az ideje de szégyenlek levetkőzni a pasim előtt. Felek higy "csalódás" érné + szégyelném magam a kinézetem (a kis melleim) miatt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasidat csak akkor zavarnák a kis mellek, ha a nagynak látszó melleid miatt jött volna össze veled. Gondolom azért ez nem így van. Szóval emiatt nem kell aggódni, de azt viszont elmondhatom hogy nagy melleket mutatni, miközben kicsik, egy kanos férfinak elég nagy átverés. A legjobb ha tisztázzátok a méreteket.
2015. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan? :/
2015. ápr. 3. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
pár napig most hordj simát, vagy ne hordj.. ha baja van vele kiderül. ha nincs akkor megérdemli, h együtt legyetek :)
2015. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem szabad,hogy muljon már...Aki szeret az ugy fogadja el!

Én szeretem a kis mellüeket is :D

2015. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Szegény pasi. Engem azért megbántana, ha te lenném a barátnőm, és ilyet írnál ki. Azt nézed ki a pasidból, hogy ha meglátja a melledet, akkor megsértődik, durcásan lesöpör az ágyról, felöltözik és elmegy? :D Hány éves vagy?


Mellesleg a push up melltartóról gyakorlott szem észre tudja venni, hogy az, úgyhogy szerintem kapiskálja, hogy nem tejcsárdáid vannak.


A másik pedig, hogy ha oda kerültök, hogy már vetkőztet le, akkor el ne kezdj szégyellősködni, és ne kezdj el tiltakozni, hogy levegye fent a ruháidat, mert nincs annál idegesítőbb, ha egy pasi be van indulva és a csaj pedig ott szerencsétlenkedik. Ha már szedi le rólad a ruhákat, rohadtul nem fogja érdekelni, hogy mekkorák a melleid!

2015. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2015. ápr. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!