Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak 5 lájkot kaptam...

Mit csináljak 5 lájkot kaptam facebookon?

Figyelt kérdés
Nem a facebook-on élem az életem és nem is lépek be minden nap.A profilképemet sem cserélem hetente.Most megváltoztattam egy szerintem szép képre,ami nem az a csücsörítős,mellkidobós,agyonsminkelt kép.Mégis mindössze 5 lájkot kaptam rá,és egyszerűen nem értem miért?Nemsok önbizalmam van és már lassan a sírógörcs kerülget hogy tényleg ennyire csúnya lennék mások szemében??

2015. ápr. 4. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Tudsz mindent. A normális képet nem kell lájkolni, csak a csücsörítős,mellkidobós,agyon sminkelt képet.
2015. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Mi az a lájk? Tudomásom szerint, nincs ilyen magyar szó!

Ha láthatnánk a képet, többet lehetne mondani a feltételezett csúnyaságodról!

Mert így lehetetlen érdemleges választ adni!!!

2015. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ne a facebookból indulj ki...
2015. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudnám javasolni, hogy ne az alapján ítéld meg magad, hogy hányan lájkolták a facebook profilképed. Nem vagyok biztos benne, hogy reális képet ad a kinézetedről a lájkok száma. Szerintem nyugodj meg, vegyél pár nagy levegőt és ne ilyen dolgokon törd a fejed.
2015. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Küldd el a képet, megmondom ha baj van vele.
2015. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Lájkolod be magadnak és az már 6. Valószínűleg azért,nem lájkolják többen,mert nem látták,hogy lecserélted meg mint már említetted nem facebookon éled az életed,ezért valószínűleg nem sokan figyelik,hogy mit csinálsz éppen facebookon. Meg vannak az olyan emberek akik csak akkor lájkolják be a képedet,ha te is belájkoltad az övét. És szerintem ez a lájkolós cuccos elég hülyeség,lájkolhatják valaki képét akár 1.000-en is ha egy sincs köztük olyan, aki az utcán köszönne neki. Én is ha lecserlélem nem azt nézem,hogy hányan lájkolják,hanem azt,hogy kik. Ha meg van az az 5 ember akit szeretnék,hogy lájkolja akkor tovább,már nem is érdekel az egész.
2015. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Ne szomorkodj emiatt! Van amikor engem is bánt, ha kevés lájkot kapok. Manapság csak a rib.ncok érdemelnek lájkokat, akik erkölcsileg rongydarabok. Semmiképp se csücsöríts, nem kell a melleidet kidobni, nagyítani. Egyszerűen csak légy önmagad! Fő a természetesség! Mostmár én is lesz.rom magasról, ha nem kapok sok lájkot. Úgy vagyok vele, hogy én normális vagyok, mert önmagamat adom és szerintem ez irigyelni való dolog. Hidd el, sokkal értékesebb vagy, ha magadat adod! ;) ^^
2015. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
Mi az a lajk???????????????? az isten szerelmere
2015. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy! Sok mindentől függ, hogy hány lájkot kapsz: egyrészt attól, hogy mennyire vagy aktív facebookon (ha óránként lájkolgatod az ismerőseid képét, akkor nagyobb valószínűséggel fognak visszalájkolni), másrészt attól, hogy hány facebook-os ismeretséged van, harmadrészt attól, hogy milyen az ismerőseid "netkultúrája", azaz ők maguk mennyi időt töltenek közösségi oldalakon, milyenek a beállításaik (mit engednek megjelenni a hírfolyamon) stb.


Rengetegen egész nap a gép előtt ülnek és körbelájkolják egymást, mások szimpatikus kommentekkel kapnak lájkokat, megint mások "szánalom-lájkokat" gyűjtenek, ti. 40 lájkot kapott a képe, pedig rondább, mint egy vakolatdarab.


Én a helyedben egy cseppet sem aggódnék ezen, mert nem a képedről árulkodik a lájkok száma, hanem a nethasználati szokásaidról és a netes környezetedről :)

2015. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Azert a nethasznalatot, netkulturat ne a facebook-ra korlatozzuk utolso kommentelo, eleg szanalom lenne.
2015. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!