Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és nagyon...

14 éves lány vagyok és nagyon tetszik egy 16 éves fiú és a fiúnak is tetszem. De most azt nem tudom, hogy az lenne gáz ha összejönnék vele, vagy az ha a azért nem, mert két évvel idősebb?

Figyelt kérdés
Mellesleg már majdnem egy éve, hogy szakított a barátnőével, és nekem udvarolgat.

2015. ápr. 11. 07:04
 1/5 anonim válasza:
94%
Dehogy gáz..:D köztünk 6 év van és az se gáz
2015. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz. bár én ilyen idősen még nem fiúztam, de lehet azért mert nem volt a környezetemben olyan aki megfogott volna.

a korosztályunkban szerintem 1-2 év körkülönbség csak előny a fiú részéről. nekem is mindig olyan barátom volt aki ennyivel idősebb volt.

összejöhettek, csak vigyázz magadra, ne sérülj lelkileg.

sok sikert

19l

2015. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 11. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még a járással :) Barátkozz vele.
2015. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, azt csinálom, nem tudja, hogy nekem is tetszik... Ma kosaraztunk, és nagyon aranyos volt, mondta, hogyha bemegy akkor adok neki egy puszit :)) én mondtam, hogy nem, de bedobta és kért, de mondtam neki, hogy kérjen mástól, de ő mondta, hogy tőlem akar meg volt egy csaj aki szekálta és mondta, hogy védjemmeg, hogy olyan ronda és ha választania kéne köztem és közte akkor engem választana, ez szarul esett, mert mikor ketten sétáltatunk, akkor többször mondta, hogy szeret meg utánam ordította, a csaj meg elkezdi, hogy nekem ő nem jön be meg minden :'DD
2015. ápr. 12. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!