Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ebben a helyzetb...

Mihez kezdjek ebben a helyzetben? Nektek milyen az életetek? Nem akarok öngyilkos lenni vagy az alkoholba menekülni, de már egy ideje ez jár a fejemben!

Figyelt kérdés

1.) Nem találok munkát. Egy éve minden nap beadom az önéletrajzomat, néha be is hívnak interjúra, de nincs eredménye!

2.) Ezért nem tudok elköltözni a szülői háztól. De már nem tudom elviselni itt! A szüleim 5 éves gyerekként kezelnek!

3.) Egyedüllét. Kb az egész társaságom egész héten Anya. Itt, ahol lakunk, vidéken, nincsenek már barátaim (mindenki elköltözött). Kb két hetente egyszer látom a barátaimat. Hét közben se sokat beszélünk, mert senki sem ér rá. Alig beszélek egész nap valamit valakivel. Szeretnék gyakrabban kimozdulni, de nagyon drága az utazás.

4.) Volt egy barátom, de egyik pillanatról a másikra elkezdett hanyagolni. Nem tudom, hogy miért, csak úgy lelépett, szó nélkül!

5.) Kezdek belefáradni.

Hogyan lehetne kimozdulni ebből a helyzetből?



2015. ápr. 11. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged, szakképesítésed van? Ha a környéketeken nincs megfelelő állás, másfelé kell keresni. Megoldás lehet az is, ha elkezdesz egy új szakmát tanulni, vagy nyelvet, millió lehetőség van online tanfolyamokra is. A barátaiddal is lehet online kapcsolatot tartani.
2015. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit a szerotonin szintedet kéne növelni, hogy jobban érezd magad és akkor már könnyebben fognak menni a dolgok. :D Magyarán csinálj amit szeretsz a megengedett keretek között pl. sportolj stb. :D Tanulj, a személyiségfejlődés fontos. :D
2015. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy választasz egy piacképes! szakmát/ami sokáig az is marad/ és elhúzol anyádéktól a gec!be külföldre...

Ennyi!Meg tanulj meg angolul vagy németül perfekt!

2015. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak a fent említettek mind elfejtek mindenhez kell pénz amit nem mindneki tud elő teremteni a semmiből! sajnos marad a próbálkozás! esetleg munkaügyibe ajánlanak vlmilyen tanfolyamot! sorstársad vagyok én is kínlódok a munkavállalással pedig már 420 km leutaztam oda vissza h hátha felvesznek, nehéz akár milyen szakmád is van, sajnos egy munkahelyre jut több 10 ember esetleg több száz

kínlódni kell ha te nem teszed senki sem fog! bízni kell hátha sikerül kitörni

2015. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

piac képes szakma ma már szinte nincs is mert túlképzés van és mindenhova úgy kellessz h frissen kijöttél de van tapasztalatod, mert ugye a pályakezdő után egy félévig nem kell fizetni semmit se, na meg x mennyiségű nyelvet beszélsz! munkahely jóval kevesebb mint a kereső, dolgozni vágyó ember! plusz a keleti régi meg dögölhet a pestiek és a dunán túliak szerint, mert régiók szerint nem egyforma a lehetőség! és nincs mindenkinek annyi pénze h utazgasson több száz km egy interjúra minden héten v hónapban és fizessen albérletet és kaukciót a nagybüdös semmiből

csak azt tudom mondani h próbálkozz és próbálj meg derűlátó lenni!

2015. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%-osan így állok én is. Lassan másfél éve nincs munkahelyen, barátok sincsenek, párom sincs. Kínlódás az élet, és olyan szinten nem látom a végét a dolognak, hogy már tényleg legjobb lenne feladni az egészet...
2015. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet. Nekem sincs szeptember óta. :( És nagyon rossz. Itt vagyok 26 évesen még anyámék nyakán. Pasi nekem sincs, mert mikor megszűnt a munkahelyem vele együtt az 5 éves párkapcsolatom is...
2015. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!