Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ez ellen?

Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Lakótárs folyamatosan horkol 1 szobával arréb, de egyszerűen elviselhetetlen. Régebben átmentünk megpiszkálni, hogy megforduljon, vagy abbahagyja, de egy hete nagyon kiakadt ezért, azóta nem merjük. Minket (engem és páromat) viszont az őrületbe kerget szó szerint, olyan szinten, hogy éjszaka van mikor órákra ki kell mennünk a lépcsőházba (volt már olyan is, hogy egész reggelig). A legnagyobb gond, hogy az a bizonyos személy nem akar tudomást venni a problémáról..Úgyhogy nem mondhatjuk neki, hogy vegyen tapaszt, menjen orvoshoz stb mert nem érdekli. A füldugó jó, de csak akkor mikor ténylegesen aludni akarunk, de általában még beszélgetnénk bőven olyankor, vagy filmeznénk meg ilyenek...Valami ötletek? (költözést ne írjátok, nem játszik egyenlőre).

2015. ápr. 12. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos ez magyarország amíg őt nem zavarja addig mindenki más tűrje el. Ezért tartunk itt. Bocs. :(
2015. ápr. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ja... szar az ország mert az egész országot szar emberek irányítják és lakják.. mi is utáljuk.. amúgy a kérdés még változatlan. Szétbasz az ideg tőle!! (Ebben a percben is!!!!!! :@)
2015. ápr. 12. 01:52
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is volt egy lakótársam az meg minden este főzőcskézett, de olyan büdöseket hogy elhánytad magad.


Többször szóltam neki hogy nyissa már ki az ablakot vagy csináljon már valamit de semmi lényegi változás.


Egyik nap őrült dühbe gurultam és megmondtam neki hogy maximum 1 héten 1 nap főzöl baz.meg. Erre természetesen kiröhögött hogy mit képzelek magamról ő azt csinál itt amit akar. Na erre olyan ideges lettem elkezdtem vele olyan hangerővel ordítani hogy zengett az egész ház, de olyan közelről hogy a homlokunk majdnem össze ért. A csávó nagyon megijedt azt sem tudta hogy megéli-e a következő pillanatot de ezzel az ügy el is volt intézve.

Már másnap este vajas kenyeret kajált és nagyon erőteljesen elkezdett más helyet keresni magának és 2 héten belül el is költözött.


Ezt a történetet azért meséltem el mert te is csak így fogod tudni elintézni. Ha nem csinálsz valami drasztikus dolgot olyan magasról fogja leszarni a fejeteket hogy azt még nézni is öröm lesz.


Én a helyedben még most éjszaka nyakon önteném egy jó nagy vödör hideg vízzel. És ha ezek után még neki áll följebb úgy megverném hogy összehugyozza magát.

És akkor majd ő fog a lépcsőházban aludni nem ti fogtok kínlódni miatta.

2015. ápr. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 supra01 ***** válasza:
Ez egy lakás lenne? Hogy helyezkednek el a szobák? Milyen ajtók vannak? Milyen falak?
2015. ápr. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as sajnos az a baj, hogy az említett személy a tulajdonosa a lakásnak, így az ilyen akciók kilőve:/ Bár egyszer már történt egy kis incidens ( Véletlenül betört a feje) :D . Igen ez egy lakás. Az egyik szoba (amiben ő van) a bejárati ajtó mellett nyílik egyből, a másik (amiben mi) egy 2 méteres folyosó után nyílik. De az az igazi gond, hogy a 2 szobát egy fal választja el, és azon 2 ajtó is van amik nincsenek befalazva, hanem csak le van tapétázva, így egyáltalán nem szigeteli azt az orbitális hangot amit éjszakai fuldoklása alatt kiad, és még csak nem is érdekli, pedig mondtuk neki azt is, hogy káros is lehet, de ez se hatja meg..:/
2015. ápr. 12. 15:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon kedvesen ébreszd fel minden alkalommal mikor horkol, vagyis minden éjszaka 22-szer vagy ahányszor csak kell.

Kedvesen kergesd az őrületbe.


Ha van közvetlen szomszéd beszélj vele össze hogy mondja neki ő is hogy áthallatszik a horkolás és nem tud tőle aludni.


És hát nem tudom miért nem tudtok elköltözni de valami zs-é tervet találjatok ki.

Így is valószínűleg azért történik ez az egész mert máshová kell mennetek.

2015. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A költözésen rajta vagyunk, de még egy ideig sajnos nem megoldható:/

Nem tudunk kedvesen se szólni neki, nem hiányzik az üvöltözés, meg hogy utána minket bsztassanak a rendőrök, mert megöltük a tagot...:/( Tudod hányszor játszódott már le a fejünkben?C:)

2015. ápr. 12. 20:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Szomszédokkal meg a viszony....hogyis mondjam.....nem fehérek...ha érted...
2015. ápr. 12. 20:42
 9/10 supra01 ***** válasza:
Szia! Kár, hogy az a két ajtó le van tapétázva, mert így nem sok mindent tudsz tenni, Ha nem lenne letapétázva, akkor lehetne szigetelést tenni körben, meg automata küszöböt alulra, sajna így nem sokat tehetsz. Max annyit, hogy az ágyadat nem arra a falra teszed ami közös, és ha lehet ő is tegye el onnan.
2015. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A mi ágyunk nem annál a falnál van, az övé igen, de ő meg nem fogja átrendezni a szobát.:/ Valami pszichológiai stratégia nem működhetne, hogy elérjük, hogy belássa, hogy ez egy probléma és úgy is kezelje?
2015. ápr. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!