Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is találtatok már lufit a...

Ti is találtatok már lufit a természetben? Kidobottat, vagy olnyant amiből kiszökött a hélium?

Figyelt kérdés
Ma motoroztam kinn a szántóföldek mellett, és az árok szélén volt két léggömb. Arra vagyok kiváncsi hogy más is talált már lufit a szabadban?

2015. ápr. 13. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

lufit, szétvert tv-t, mosógépet, wc-t, mosdót, levert csempéket kb vagy 3 utánfutónyit, használt óvszert, műanyag palackokat azt minden mennyiségben, szétvert autót,

az egyik szemüket kikellene szúrni az ilyen szemetelőknek, összeszedetni velük az összes szemetet majd a másik szemüket is kiszúrni levágni a lábaikat és mehetnek amerre látnak

2015. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már nagyon régen én is találtam lakott területektől több km-re.

A tévében egy ismeretterjesztő filmben mondták hogy a héliummal töltött lufik egy bizonyos magasságban kipukkannak. Valószínű a kisebb légköri nyomás miatt a bennük lévő gáz tovább tágítja majd kipukkan és leesik.

2015. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi egyszer Balatonon, a Berekben találtunk egy lufit, amin valami képeslapszerű is volt. Kiderült, hogy valahol Hollandiában engedték el, és kérték, hogy aki megtalálja, juttassa vissza, és írja fel, hol találta meg.
2015. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Volt olyan is hogy teli héliummal találtunk egyet a fára felakadva.
2015. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!