Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleménzetek a starity.hu...

Mi a véleménzetek a starity.hu-ról, érdemes regisztrálnom?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 13:01
 1/4 RiszAnita válasza:
50%

Én nagyon tudom ajánlani! A starityn commentelhetsz a bejedzésekhez, írhatsz cikkeket, véleményeket kedvenc sztárodról, képeket tölthetsz fel róluk és még új sztár adatlapot és hozhatsz létre. Ezekért csillagokat /díjakat/ kaphatsz.

Az egyetlen egy hátránya az a commentekkel kapcsolatosan a rajongok között gyakran előfordulhat szó váltás.

2015. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
régen jó volt, de ma már egyre szarabb, a cikkek is, a hírszerkesztők a moderátorok stb. nagyon lecsúszott az oldal színvonala.
2015. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nagyon-nagyon régen regisztráltam, akkor még az oldal is más volt, másmilyenek voltak az emberek is, sokkal nyugisabb volt. azóta új nevem van mondjuk mert a régi fura volt =)

de tényleg van egy rakat idegesítő tag, a kis 13 évesek, Beyla aki azt hiszi ő az atyaúristen meg Elody, aki azt se tudja mit kezdjen már magával meg a szavazatival és elhiszi, mindenki az ő talpát nyalja...

2015. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
őket kerüld el meg az ilyen típusúakat, azt akartam ezzel mondani, csak lemaradt a lényeg. de egyébként sok jó dolgot lehet csinálni meg érdekességeket olvasni =)
2015. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!