Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen blogokat olvastok...

Ti milyen blogokat olvastok szívesen?

Figyelt kérdés
Történetileg milyeneket ? Vagy milyeneket olvasnátok szívesen ?

2015. ápr. 19. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Gazdasági híreket, politikait kivéve. :D Bár ezek nem blogok, hanem online "lapok". Esetleg autókkal kapcsolatos oldalakat, de a blogot magán ember írja és a saját véleményét vetíti ki az olvasóira, ami nem túlzottan jó dolog szerintem legalább is. Amiket én olvasok ott több újságíró cikkei is megjelennek. blogokat nem olvasom. :D
2015. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez a komment nagyon logikus volt a kérdésre :)
2015. ápr. 19. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában hobbitémáimban szoktam random dolgokat találni és ha kellemes, minőségi tartalom, amit nem nyel le keresztbe a forma (tehát van és nem veszed észre, vagy ha igen, akkor se azért, mert zavar). És persze időnként előkerül valaminek a megvásárlása előtt is egy-egy ilyen találat, meg vannak témák, amik valamiért időnként érdekelnek, szezonális dolgok meg ilyesmik... Külön blogot egyet se követek. Előfordult már, mondjuk mert rengeteg elejtett poén röhögtetett betegre, vagy mert maga a téma amilyen hasznavehetetlen volt, legalább olyan érdekes (pl. a tényleg nagyon mesteri fejtegetések konteós témákban tök jók tudnak lenni, ha nem jutnak semmilyen következtetésre, csak kellemetlen kérdések feltevéséig vezetnek el.) :D
2015. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Blogot, mármint ilyen sztorisat nem, ahelyett vannak kiváló könyvek.


Akkor merítkezem bele egy blogba, ha információt keresek. Mondjuk utána nézek az aloe verának, és találok egy blogbejegyzést róla.


De történetnek... nem.

2015. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!