Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik olvasták Csernus könyveit...

Akik olvasták Csernus könyveit! Ti mik miatt érzitek magatokat nőnek vagy férfinak?

Figyelt kérdés
Sok választ felvet, de meg is cáfolja. Nincs ötletem,milyen válasz lehet erre pszichiátriai szemmel is jó, pedig régóta gondolkozok. 19 éves lány. Nem nő. Csak lány.

2015. ápr. 21. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Eleve utálom ezt a csoportosítást! Oké, biológiailag rendben, van nő és férfi, és leírható a testi különbség.

És még az is alapvető, hogy a nők a férfiakhoz, míg a férfiak a nőkhöz vonzódnak, ez is rendben.


De más...!

Falra mászok az olyanoktól, hogy pl. a nők a hisztisek vagy a férfiak értenek a műszaki dolgokhoz, vagy a férfiak nem sírnak, és a nők dolga a takarítás meg gyereknevelés, stb...

Ez hülyeség. Bármelyik EMBER (ember alatt értek nőt is férfit is) lehet hisztis, érthet a gépekhez, lehet érzelmesebb, és mindegyiknek kötelessége nevelni a gyerekét vagy képesnek kell lennie kitakarítani maga után...


Leginkább akkor érzem magam nőnek, ha ott egy férfi és látom magunk közt a különbséget. (Főleg ha pucér. :)) Ja és leginkább akkor szeretném magam nőnek érezni, ha azzal a férfivel nagyon szeretjük egymást... :D

2015. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És még valami! Amikor valaki a Csernusra hivatkozik, akkor általában mindig ideges leszek...
2015. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Én attól érzem magam férfinak hogy nem kell elolvasnom egy könyvet ahhoz hogy tudjam férfi vagyok a talpamon.
2015. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én attól érzem magamat nőnek, ha érzem, hogy a pasiknak szükségük van rám és megtennének értem ezt-azt (ha nem is mindent:) A másik, a szülésektől, a felnevelt gyerekektől is annak érzem magamat. Nem olvastam a könyvet, de nekem ez a válaszom.
2015. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Komolyan ilyen degeneráltak könyvére van szükség, hogy valaki megismerje magát?
2015. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert van fütyim.
2015. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Itt még az értelmesebb válaszolok sem elfogadhatók a könyv alapján. Másrészről meg nem degenerált. Szeretnél te ilyen tudással élni a fejedben! Sokkal boldogabb lehetnél!
2015. ápr. 28. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!