Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet h...

Pocahontas12 kérdése:

Hogyan kezeljem a helyzetet h ne sértsek meg vele senkit?

Figyelt kérdés

Szóval ez egy elég hülye probléma,de vannak hullámaim,amikor borzasztóan zavar. Szóval nekem nagyon kevés fiú tetszik (1-2 valaha életembe,celebek közül egyik se tetszik,én ilyen furi vook),és az a baj,h azt veszem észre h én csak ilyen ragyás,gép előtt ülő,hülye, magukról azt állító skizofréneknek jövök be (meg pár normálisnak,de nekem meg azok nem jönnek be). Bámulnak a suliba órákon,próbálnak a közelembe kerülni,és sokszor van emiatt hányingerem... Most pl egy vadidegen (akit ovis korom óta nem is láttam,nem toom régen jelöltem még vissza facen),rám írt egyik nap,direkt meg se néztem. Pfujjj,hányingerem van nagyon. Mit tegyek,h emiatt ne érezzem magam rosszul,és ne legyen hányingerem???

14/L



#halál #hányinger #pattanásos fiúk #skizofrén fiúk #nem akarok senkit megsérteni
2015. ápr. 22. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
"magukról azt állító skizofréneknek"- Ezt meg tudod nekem magyarázni hogy mit jelent?
2015. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ekkora egoista, öntelt hülye 3,14csát, hihetetlen... Tudod te egyáltalán aranyom, mi a túró az a skizofrénia, vagy csak dobálózol nagy szavakkal? Egyébként nem furi vagy, hanem tipikus mai tuucat kiscsaj, aki jó dolgában azt sem tudja, hogy mit csináljon, a másik ember felé pedig pontosan zéró empátiája van, az egója viszont hatalmas.
2015. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"magukról azt állító skizofréneknek"


Ez meg a másik, a skizofrén pszichotikus, tehát nincs betegségtudata, tehát nem fogja beismerni, hogy beteg. Ergó aki beismeri, hogy beteg, az vagy, nem skizofrén, vagy nagyon jól van kezelve. És mégis milyen skizofrének? Katatón, hebrefén, paranoid???

2015. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdésként ne használj olyan szavakat amiket nem ismersz.
2015. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!