Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a humor elég?

Szerintetek a humor elég?

Figyelt kérdés
Sokak szerint elég a jó humor és minden csaj a tied. Az én beszólásaimon, feleleteimen röhög az osztály, megvan a humor, de lószaros csillagoséj. Semmi. Miért lenne elég egy csajnak a humor???

2015. ápr. 24. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy te vagy az osztály bohóca, még nem jelenti azt, hogy te leszel az osztály bikája is.
2015. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Osztály bohóca? Osztály bikálya?


Semmi közöm az ilyen szélsőségekhez, egyszerűen szeretek nevettettni, és csajozni is szeret//nék.


Ennyi.

2015. ápr. 24. 23:50
 3/7 dani0327 válasza:
100%
Hát ha nem is teljesen igaz de nagyon sok igazság van benne, mert aki humoros az megnevetteti az embereket, a nevetés boldogsággal jár, és ki ne szeretne boldog lenni. Szóval sokat nyom a latba de kétlem, hogy csak ennyi kéne.
2015. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, az első sarkított, de teljesen igaza van... Azonkívül a helyesírása is jobb, tanulhatsz tőle.

Nyilván segít a humor, de nekem is eszembejutott a bohóc szó, mert van, aki annak jön le, ő tehet róla, vagy a társaság, nem tudni. S ez már nem olyan csábító partner.


A humor amúgyis egyetlen dolog (s az is sokféle lehet). Nyilván önmagában nem elég, de hasznos, ha van.

2015. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó,hogy van humorod,de komolytalannak tartanak.
2015. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért kéne komolynak lenni?


AZ senkinek se jó.

2015. ápr. 25. 00:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egyszerűen működnek a dolgok. Attól, hogy te nem tartod magad annak, a lányok lehet, hogy tényleg csak egy bohócnak tartanak. Ismertem én is ilyen embereket, tényleg megnevettették az osztályt, de ha a lányoknak nyilatkozni kellett róluk, akkor azt mondták, hogy "de gáz"...


Egyébként is, az összkép a lényeg. Attól, hogy megnevettetsz valakit, lehet, hogy nem vagy neki szimpatikus valami más dolog miatt. Lehet, hogy túl komolytalan vagy és nem bíznak benned. Lehet, hogy nem vagy jóképű, mit tudom én, nem ismerlek. De az is előfordulhat, hogy egyszerűen csak azt várják a lányok, hogy odamenj hozzájuk és udvarolj. Nem fognak rád mászni csak attól, mert megnevetteted őket, neked kell lépni az ügyben először.

2015. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!