Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ránézésre meg...

Szerintetek ránézésre meg lehet mondani, hogy valaki 18 vagy 24 éves (lány)? Vagy egy 24 éves simán kiadhatja magát 18-nak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, akárhányszor cigit akarok venni a lakhelyemnél elkérik a személyim, máshol meg kérdezés nélkül odaadják... Függ attól, hogy hogyan is nézel ki, mennyire vagy nyúzott aznap, meg a másik féltől is.
2015. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megmondani. Engem általában majdnem 10 évvel fiatalabbnak néznek. De van olyan ismerősöm, aki jóval idősebbnek néz ki a koránál.

A mai 14-18 évesek meg sokszor már úgy néznek ki, mint a huszonévesek. De olyan 24 évest is ismerek, akit 35-40 közöttinek gondolnék.

2015. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 28 éves vagyok, de tavaly, mikor megnyitott nálunk a trafik, a hölgy elkérte a személyimet. Utána meg nem győzött miatta elnézést kérni. :D


Két hónappal ezelőtt pedig a közelebbi trafikban (ahová hetente járok, csak mindig munkába menet, vagy melegítőben) mikor "kiöltözve" mentem családi ünnepre betértem a trafikba és az eladó el akarta kérni a személyimet. Nem ismert fel, pedig csak a ruha volt más.

Szóval ez sok mindentől függ. Egy 18 éves is nézhet ki úgy, mint egy lestrapált 30-as és fordítva. Minden a megjelenésen múlik minden szempontból. (bőr állapota, fáradtság, kipihentség, öltözet)

2015. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem annyinak nézel ki, ahány éves vagy, hanem aszerint tűnsz idősebbnek vagy fiatalabbnak, hogy mennyire vagy önálló, milyen dolgokon mentél keresztül, esetleg genetika. Legalábbis szerintem.

(Engem is most már kinéznek 20-21 évesnek, 25 vagyok egyik szintén 25 éves barátnőm viszont 40-nek néz ki- nem vicc! Srácoknál a szakáll is sokat számít.)

2015. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok. Folyamatosan 16 évesnek néznek és kérdezgetnek, hogy mikor fogok érettségizni, amikor már 2 éve egyetemista vagyok. :D 20/L
2015. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ránézésre megállapítható.

Csupán a személyijére kell ránézni...

2015. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok, de ránézésre rendszeresen 5-10 évvel fiatalabbnak néznek, volt, aki nemrég azt feltételezte, hogy még csak most érettségiztem (nem szokásom fiatalabbnak kiadni magam).
2015. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
"hanem aszerint tűnsz idősebbnek vagy fiatalabbnak, hogy mennyire vagy önálló, milyen dolgokon mentél keresztül" - na ez hülyeség...
2015. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Hehh, en 32 eves vagyok, es ha smink nelkul megyek alkoholt venni, akkor elkerik a szemelyimet :D
2015. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Én konkrétan 25 leszek májusban de eddig mindenki dobott egy hátast, aki megtudta. Kb. 17-nek szoktak nézni, pedig sminkelek is.
2015. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!