Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire való valójában a hétvége,...

Mire való valójában a hétvége, a szabadidő?

Figyelt kérdés

Hétköznap iskolában vagyok 8 órától délután 4 óráig, 4-től 6-ig tankörön ülök a kollégiumban, utána melózok.

Hétvégén hazaérek, nekiülök melózni.

Vasárnapig pótolom a hét közben a suli miatt elmaradt melót, aztán vissza a koliba, majd újból ezt az egészet.


Más 16 éves elmegy jól beb_szni hétvégén, nőzik, stb, én meg weblapot írok meg ha kell tanulok.


Tényleg ennyit számít hogy valaki hová születik?


2015. máj. 1. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ennyit. Ennek legalább ezerszeresét.
2015. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, rengeteget számít. Ha én pl. egy koszos putriba születtem volna nem alhatnék hétvégén délig, nem lenne laptopom, nem lenne okos telefonom, nem lennének márkás cipőim és ruháim, soha nem járhatnék éttermekbe, nem járhatnék külföldre. Szerencsésnek tartom magam, hogy ilyen helyre születtem. Örülök, hogy szép és okos emberek vesznek körül, és megmondhatom a véleményem annak akinek akarom, mert olyan helyzetben vagyok. Szóval igen, nagyon-nagyon sokat számít ki hova, mikor és miért születik. Lehet valami hatalmas lehetőséget tartogat számodra a jövő. Hiszen a kemény munka állítólag kifizetődik...
2015. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kifizetődik így, úgy, amúgy..

Meg..szhatom a szép jövőmet a sz..r múltammal, ami rövidíti az életemet. Nincs is értelme csinálni igazából, csak azért folytatom mert ez a dolgom..

2015. máj. 1. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen, lehet kifizetődik ha pedig nem még mindig szükség van olyan emberekre akik az olyan személyek segge alá teszik a dolgokat mint én. Ezt most ne vedd sértésnek. A múlt pedig egy olyan dolog amin nem lehet változtatni, csak elfogadni. Nem azt mondom, hogy tedd ezt, csak próbáld meg. Ne fuss el az elől a dolog elől ami egyszer úgyis megtalál, mert meg fog. Nekem pl. a mai napig vannak álmaim egy régi nagyon kedves barátomról, pedig el szeretném felejteni, de nem tudom, mert ott abban az álomvilágban semmi jót sem mond nekem, csak felsorolja a hibáim és azt mondja olyan leszek mint ő. De tudom ha egyszer elé állok majd élőben és ezt neki is elmondom jobb lesz. Te is tedd ezt, ne fuss, a jövőd eseményei még kárpótolhatnak a múltadért.
2015. máj. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!