Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azzal aki rendszeresen bantalm...

Azzal aki rendszeresen bantalmazza a gyermeket mit tesznek? Valakivel fordult ilyen elő gyerekkorában?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit sajnos.

Engem is bántalmaztak, de csak én iszom a levét, a családom él boldogan.

2015. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi értesz bántalmazás alatt? Gyerekkorunkban,, ha nagy disznóságot csináltunk, kaptunk a fenekünkre, bár ez ritkán fordult elő. De semmi káros következménye nem lett, mert megérdemeltük. Egy fenékverés vagy kézrecsapás nem tragédia.

Ha rendszeresen és súlyosan bántalmaznak egy gyereket, a Gyámhatóság figyelmezteti a szülőket. Súlyos esetben intézetbe viszik a gyereket.

2015. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben sajnos semmit. Ha mégis, akkor is a gyermek szívja meg a legjobban. Súlyos eseteknél a szülőt lecsukják, a gyereket intézetbe küldik. A családon belüli erőszak ellen folyamatosan küzdenek világszerte, de a helyzet nem igazán javul.

Tegyél fel konkrétabb kérdést, esetleg hozz fel példát is, hátha akkor okosabban tudunk válaszolni.

2015. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendszeres bántalmazás, YouTube-on láttam egy videót azon a címen hogy: kisfiam bántalmazása. Felháborított, ezért kérdeztem meg hogy semmit nem tesznek? Kiakaszt az egesz, hogy ilyenre képes egy "anya". Életfogytiglant adnék neki mert képes volt lelkileg es fizikailag is bántalmazni a gyermeket. Gyűlölöm az osszeset!
2015. máj. 1. 22:20
 5/6 3005 ***** válasza:

Nálunk is elég durva volt a helyzet, de senkit nem érdekelt. Az osztályfőnök egyszer megjegyezte, hogy hogy lehetek ilyen ügyetlen, hogy mindig tele vagyok kék zöld foltokkal.

(Ez kb. 8 éve lehetett, amióta eljöttem 'otthonról' kezdek helyre rázódni)

2015. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gergő11111111111 válasza:
Ezt miért irtad ide?! Tudod egy shotgun és néhány dobókés csodákra képes ;$
2015. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!