Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nemsokára 25 éves leszek és...

Nemsokára 25 éves leszek és még nem volt kapcsolatom. Szerintetek mi hiányzik belőlem? 24/N

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy mindenáron szeretnék, mert tisztában vagyok vele, hogy valami nem okés velem, vagy valami hiányzik belőlem.

Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az.


2015. máj. 2. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Szimplán peches vagy.


Ne degradáld megad mások hülye világnézetei miatt, nincs veled semmi baj.

2015. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
A pénisz.
2015. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 FüligJimmy88 ***** válasza:
25%
Ehhhh.... Figyu: Nem akarok hímsovinisztának tűnni, nem is vagyok az, de egy kapcsolatban mindig a nő dönt. Arról is, akarja-e, arról is, mikor vet neki véget, mindig. Ezt amúgy már nő is mondta nekem. Szóval szerintem az, hogy neked eddig nem volt kapcsolatod az azért lehet, mert A.: nem vetted észre mások közeledését, vagy B.: félsz belemenni egy kapcsolatba. És 90%, hogy az A verzió áll fenn, különben nem tetted volna fel a kérdést :)
2015. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bandi6891 ***** válasza:

Ha kíváncsi vagy mi lehet az,írj üzenetet és megkeresem neked

azt a műsort amiben egy pszichológus nő beszél ezekről a problémákról,velem is ugyanez van és valóban magamra ismertem

az ott elhangzottakból.1 órás műsor egyébként.

2015. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En is 24 vagyok, es nekem se volt meg kapcsolatom, bar sokszor szerettem volna, meg ossze is jott komolyabb kozelseg par lannyal, de megsem alakukt ki semmi utana. Szoval bem vagy egyedul
2015. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy hiányzik belőled valami, ez egy hibás gondolkodás így. :)

Én sokáig küzdöttem ezzel, és még mindig hadilábon állok dologgal, nekem ezzel az egész nőiség, nőiesség témával voltak gondjaim. Eddig nem vettem észre, nem gondoltam, hogy itt kell keresgélni. Azután elkezdtem más okokból pszichológushoz járni, aki teljesen világossá tette számomra, hogy ha van is velem valami "baj", akkor maximum ez :) (de persze ő nem így fogalmazott, meg nem ítéletet mondott)


Nekem ez onnan ered (na hogy pontosan honnan, azt nem tudom), hogy tartok a férfiaktól, kicsit félek tőlük, nem szeretek esendő és gyenge lenni, és inkább fiúsan vagy haverilag viselkedek velük, hogy ne találjanak vonzónak. Nem is nagyon érzem magam sokszor nőiesnek.


Annak, hogy ez így alakult (hogy egyedül vagy), sok oka lehet, és lehet hogy egyik sem problémás:

pl. az ilyen okokra: félsz belevágni, úgy érezheted ez egy nagy döntés, nehéz elköteleződni. Félsz a férfiaktól, vagy a kiszolgáltatott helyzetektől. Problémás a kapcsolatod anyukáddal és emiatt nem szeretnél olyan kapcsolatokat mint ő, vagy olyan nő lenni, mint ő. Problémás a kapcsolatod apukáddal, és emiatt nem tudod milyen hercegnőnek lenni, milyen csábítási technikák vannak, vagy hogy milyenek a férfiak.

Nem fordítasz elég időt magadra, sem a külsődre, sem a női oldalaidra.

Még nem döntöttél szexualitásodról, vagy még nem nőttél fel a feladathoz. Korai neked egy párkapcsolat, vagy éppenséggel magától a szextől félsz.

Nem hozott össze az ég még olyan párral, akivel érzelmi közelséget meg tudnál élni, így nem szívesen mész bele a kapcsolatokba.

Alacsony az önbizalmad, és emiatt vagy nem figyelnek fel rád a férfiak, vagy nem veszed észre.

Nem jársz elég sok helyre, hol tudnál ismerkedni.



Ezek mind csak lehetőségek, amik eszembe jutottak, természetesen nem mindegyik igaz, lehet, hogy semelyik sem.

2015. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele bár még csak 23 éves vagyok. (lány)
2015. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Furcsa látni, hogy egy huszonéves nőnek nehéz partnert találnia. Látatlanban nem nagyon lehet mit mondani. Voltak már próbálkozók nálad? Ha igen, akkor miért nem alakult ki semmi (nem jöttek be, stb.)? Ha nem, akkor lehet, hogy neked kellene próbálkoznod.
2015. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz ismernem kéne téged, hogy megmondjam, hogy mi a baj. De igenis van ott valami gubanc, mert nem létezik, hogy majd negyedszáz év alatt nem jött össze semmi sem.
2015. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok. Sok kérdésnél látom azt a képet mások fejében, hogy ha fiatal nő vagy elég egyet pislognod és már a lábad előtt hevernek a pasik, lehet ha kiemelkedően szép és extrovertált személyiség vagy ez bejön, de ott se feltétlen komoly kapcsolat céljából... Átlagos/csúnyácska csajként ez közel se megy már ilyen gördülékeny, és nagyjából az ismerkedésnél ugyanazok a problémák merülnek fel, mint a pasiknál. Hol ismerkedjen az ember komoly kapcsolat céljából? Én a netes ismerkedésben nem hiszek, illetve simán nem vagyok olyan kétségbeesett, hogy beregisztráljak ilyen oldalakra. (De onnan is leginkább azt hallja az ember, hogy senki se gondolja komolyan az egészet és 2 heti szédítés után jön a friss husi.) Továbbá nem egy átlagos Morrisons bulin fog megismerkedni élete párjával az ember. Innentől kezdve már mindjárt nem is olyan tág az a kör, mert ha az ismeretségi körben nincs olyan ember, akivel kölcsönösen egymásra találnátok, akkor aztán lehet is várni...


Persze, perverz 50es 60as apukát bármikor találhatnék akiknek legalább annyi idősek a gyerekeik, mint én magam. Általában ezek azok az emberek akik beszólogatnak az utcán, csak őket vállalja be az, akinek van hozzá gyomra, mert az átlag tizen-huszonéves nem apuka 2.0.-ra bukik.


Volt egy csoporttársam aki finoman nyomult rám, de speciel ő mindenkire és meg is volt neki a fél szak. Jó haverok lettünk, de biztos, hogy engem is dobott volna max 2 hónap után, mint a többit.


Egy sráccal találkoztam, akibe úgymond "első látásra" belezúgtam, de ez nem volt kölcsönös. Nagyjából ilyen a fiatalok helyzete.

2015. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!