Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem a pasikat vagy...

Nem értem a pasikat vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Van két fiú osztálytársam és folyton azt mondják nekem meg a barátnőimnek, hogy mennyire szánalmasok vagyunk meg stb. És utána egy 10 perccel jönnek mintha semmi nem történt volna és folyton keresik a társaságunk. Meg, mindig lenézik a nőket mert ,szerintük egy nő csak ribi vagy p.szinésznő lehet. Én már tényleg nem értem!


Köszi a válaszokat!



2015. máj. 3. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ezeket én sem értem... ne foglalkozz velük és lehetöleg ne bezsélgessetek velük. ennyi..
2015. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem pasik, hanem kisfiúk, őket meg nem is fogod megérteni.
2015. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Igen, benned van a hiba, hogy Te két hülye alapján általánosítanál.


És láthatóan jól teszik a dolgoukat, ha annak ellenére ekkora figyelmet kapnak tőled, hogy hogyan viselkednek.

2015. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
így próbálnak csajozni :DD
2015. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Irigykednek.
2015. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két osztálytársad alapján ne ítéld meg általánosságban a pasikat. Azzal a két fiúval meg nem kell foglalkozni, keressétek inkább azok társaságát, akik normálisan állnak hozzátok.
2015. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Bìrom,ha valaki feltesz egy ilyen kérdést..mindjàrt leàltalànosìtjàk,pedig ôket sem kell félteni...
2015. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazuk van azoknak, akik megsértődnek az általánosításon, de azért a tinik nagyon sok időt töltenek a suliban vagy a sulis haverjaikkal, és hát őket ismerik igazából.
2015. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nevetséges - mondok valamit - egy 13 éves lányt sarokba szorítani, mert nem érti a tini fiúkat. Ez a kérdés olyan kaliberű, hogy miért húzza az osztálytársam a hajam vagy miért vihognak olyan sokat a lányok? Vicc ezen fennakadni.


Kérdező - hagyd őket, majd felnőnek egyszer ők is.

2015. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. júl. 16. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!