Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy aki nekem...

Miért van az, hogy aki nekem tetszik, annak nem kellek, akinek meg én jövök be, nekem nem kell?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sokan vannak így ezen a világon... boldogtalan szerelemnek hívják
2015. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1 perc néma csendet kérnék sorstársunknak.
2015. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Plátói szerelem.

Egyébként nem lehet, hogy magasak az elvárásaid?

2015. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban !
2015. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is nehezen találtam meg az igazit. Sok idő elment, mire összefutottunk véletlenül.
2015. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
szia létszi kügyél képet magadrul ismerkedék veled. máriavagyok 52 éves
2015. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert beképzelt vagy, és nagyobb az egód a szépségednél.
2015. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Az utolsónak gratulálok... ez azért nem így van, hogy aki szeret valakit, de viszonzatlanul, az mindjárt beképzelt egoista, ráadásul ronda is...

Én például egoista vagyok,sőt, képzeld, merem állítani, hogy nagyon szép is. Mégsem ez volt az, amin valaha is egy kapcsolatom múlt. Hűha... Kérdező! Ha nem tetszel neki, mert más tetszik neki, akkor vagy azt csináld, hogy a másiknál, aki tetszik a te szíved választottjának, megpróbálsz jobb lenni, vagy keress olyat, akinek te tetszel. Létezik olyan, hogy 'szint'... ha valaki olyannak tetszel, aki nincs a te szinteden, akkor ne hallgass azokra az idiótákra, akár arra, akinek tetszel, hogy 'úgyse érdemelsz jobbat' 'úgyse kapsz jobbat' 'vele jól jársz'... fenét! Mindenki azt kapja, amit érdemel. Ha te többre tartod magad, ez meglátszik a viselkedéseden, a beszédeden, a kifejezéseiden, sőt, még a tartásodon, gesztusaidon, öltözködéseden is... Mikor olyasvalakivel találkozol majd, aki a megfelelő szinten van, ő értékelni fogja ezt. Ne gondold, hogy csak azért, mert idióta barmokkal vagy körülvéve, neked is az ő szintjükre kellene süllyedni. Várjál, nézelődj, keresgélj. Aki nem értékel, azzal pedig ne foglalkozz, mert az élet túl rövid ahhoz, hogy felesleges emberekre pazarold. Mikor úgy érzed, éljen, megtaláltam, de nem tudsz vele két szót váltani, gondolom sejted már... nem az lesz az igazi. De akkor, ha két órán át beszélgetsz vele, komoly dolgokról, ő pedig ez idő alatt hozzád sem ér, tiszteletben tart, mint valamiféle értékes dolgot... az lesz az, akiért megéri tenni, akiért megéri picit változni, akiért megéri tovább hinned abban, hogy megtalálhatod a szerelmet. No, ez egy picit hosszú és nyálas lett, de még egy dolgot hozzá szeretnék tenni :) az, aki miatt gondolkodni sem tudsz, nem egyenlő azzal, aki miatt szex közben nem tudsz gondolkodni ;) ezt jegyezd meg. És ha nem lenne világos, nem az a jó, aki miatt egy számlát nem tudsz befizetni elírás nélkül... az a jó, aki miatt szex közben nem tudsz számlákra, vagy bármi másra gondolni...

Na csók :) :*

2015. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
S szólott a pénzéhes öntelt nőszemély, akinek a szintjét csak kevesen érik el, mert nem mindenki lepi meg egy arany karkötővel az első randin. Sok boldogságot! :)
2015. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy téged nem egy bizonyos pasi hoz izgalomba, hanem a karátok :D Úristen, de szégyen!
2015. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!