Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ronda lány miért nem...

Egy ronda lány miért nem öltözködhet csinosan?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon ronda lány vagyok, kapom a beszólogatásokat is rendesen, emiatt szinte állandóan rosszul érzem magam, nagyon hullámzó a hangulatom. Egy jobb pillanatomban mondta az egyik rokonom, hogy menjek el velük bálba. Nem vagyok bálozós típus, nem is tudom miért, de elmentem. Volt ott egy fiú aki elkezdett savazni, hogy nevetséges vagyok, egy ilyen lányra minek ilyen elegáns ruha stb. Miért baj, ha egy ronda lány is szeretne néha csinosan öltözni? Hogy öltözködjön egy ronda lány?

2015. máj. 4. 09:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol mások véleményével?
2015. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az ilyenekkel foglalkozni..egy "ronda" lány is öltözhet csinosan, divatosan.
2015. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Ne hidd el, hogy ronda vagy! Mindenkinek vannak előnyös és hátrányos tulajdonságai. Az előnyöseket próbáld hangsúlyozni! Kérd ki esetleg egy slylist véleményét!

Bátran öltözz csinosan, miért ne öltözhetnél. Ugyanannyi jogod van hozzá, mint bárki másnak.

2015. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 gömbicica ***** válasza:
97%

egy nő nézése nagyon odabaxos tud lenni.

mérd végig az ilyen embert, aztán nézz rá megvetéssel, vagy akár utálattal, vagy bármi negativ érzéssel.

vagy.

a Te születési hibádat nem kivánnám magamnak(

vagy kérdezz vissza:

problémád? ....


és ne törődj vele, hogy ki mit mond.

egyébként nem tudom mit jelenthez, hogy "ronda" vagy?

mert, hogy ez sem mindegy.

2015. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
A csávó egy bunkó volt nem kell vele foglalkozni. Az persze más amikor egy 50 éves elhízott nő jelenik meg feszülős mini rózsaszín nadrágban+lyukacsos, tini topban az utcán amiből kibuggyan a hája... az már tényleg nem önkontrollos és ízléstelen, de szerencsére ilyenből kevés van :-)
2015. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem lehet ezzel nem foglalkozni, aki szép az nem tudja milyen rossz, hogy sokszor ki se mersz lépni az utcára és állandóan lehajtod a fejed meg elfordulsz ha jön valaki. Annyi szart kaptam már a külsőm miatt. Ha ennyi ember azt mondja, hogy ronda vagyok akkor az úgy is van meg hát én is látom.
2015. máj. 4. 09:26
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Hány éveses vagy? Mert ha még fiatal vagy, akkor még sokat változhatsz.
2015. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Az idén leszek 23, már nem fogok változni. Soha nem volt kapcsolatom férfiakkal, szóval képzelhetitek hogy nézek ki...
2015. máj. 4. 09:32
 9/36 anonim ***** válasza:
79%
azért vagy ronda mert annak tartod magad...ismertem nem olyan szép arcú lányt aki mosolygós, kedves lány volt és körülötte baromira nem volt ez a "ronda vagy" hangulat, sőt, sokan keresték a társaságát...szóval ez nagyban függ tőled is...
2015. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem csak én tartom magam rondának. Szerinted miért nem volt soha pasim? Meg miért szólogatnak be akárhová megyek, hogy: fúj de ronda vagy, minek élsz, a boszorkány hozzád képest szépségkirálynő, mindjárt elhányom magam a fejedtől stb...
2015. máj. 4. 09:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!