Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ellopták a...

Mit tegyek, ha ellopták a fényképezőgépet és a telefonomat és apa nagyon haragszik rám?

Figyelt kérdés

Elmentek a hétvégére, bulit rendeztem, hárman ismeretlenek voltak, kettő kilőve, egy maradt, akire gyanakszom, hogy ő tette. Apa az sd kártya miatt haragszik, mert benne voltak a képek. Hiába mondtam, hogy a következő fizumból veszek egy gépet. Haragszik :( A telefonomat már pótoltam, de az is idegesít, mert fehérneműs, bikinis képek voltak benne, nem kellene senkinek se látnia őket...

:(

21/l

Hogyan békíthetném meg apát?


2015. máj. 4. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ahogy leírtad, nem a kártya hiányzik neki, hanem a rajta lévő képek, amik pótolhatatlanok.

Tegyél feljelentést. Ne ússza meg ilyen könnyen, aki tette.

Ti pedig legközelebb, ne tároljatok mindent a kártyán meg a telón. Mentsétek le, hogy meglegyen biztonságban, vagy hogy más ne lássa azt, amit nem kéne (fehérneműs képek).

2015. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

annyira szar helyzet ez :(

haragszik rám, jogosan, mert anya megtiltotta a bulit, de mivel én nem is szoktam bulit rendezni, gondoltam egyszer lehet

hát többször nem lesz

2015. máj. 4. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen egyszer. Egy telefon tűnt el. Kiderült, hogy a házigazda legjobb haverja lopta el! Persze ott is mindenki az ismeretlenekre gyanakodott először.

Tettek feljelentés, és így szép lassan kiderült a dolog.

Szerintem jó ötlet a feljelentés, mert akkor tényleg lehet tisztázni, hogy igazából ki volt a hunyó.

Rád meg gondolom, azért haragszanak, mert bulit tartottál, amikor megkérték, hogy ne tarts. Mint egy kis tini :) De ez jó lecke volt gondolom.

2015. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feljelentés azonnal!
2015. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne törődj apáddal majd megbékél.

Kár sanyargatnod magad emiatt, ami megtörtént megtörtént, tanulj az esetből.


Rendezz még nagyobb bulit és az értékeket meg rakd el.

Esetleg vegyél egy nokia 2110-est 150 forintért és azt nyugodtan elöl hagyhatod.

2015. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!