Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek sikeres? Hogyan...

Hogyan legyek sikeres? Hogyan induljak el 21 évesen, milyen úton, vagy merre?

Figyelt kérdés

Manapság miből,milyen munkából lehet megélni Magyarországon?

Nem messze lakom Budapesttől,akárhányszor ott járok mindig figyelem az embereket,autókat,ami épp jön és olyankor eszembe jut,hogy azoknak miből van az a kocsi,mit dolgozik? (nyilván ott a lízing,hitel ez az megoldás amiből fent lehet tartani a gazdag látszatot már 3-4 millióból 5-ös Bmw meg Audi a6 kijön) de például egy 27-33 közötti fiatal csávónak honnan jutott

Audi s8? Könnyű pénzes családból elindulni az életben és nem csak autók terén. Nekem 3 szakmám van,de a több éves munkatapasztalat híjján egyikben sem tudtam elhelyezkedni így egy 4. téren dolgozom,soha em tudtam elképzelni magam az automatika meg pneumatikai dolgok világában, elvagyok ezzel a munkával,jó a környezet,jó ott dolgozni, nem stresszes,ami ritka manapság és ezek miatt nem hagynám ott ,mert ott jól érezem magam,még ha a munka unalmas is. szeretnék több pénzt keresni,ott feljebb lépni. amikor látom az embereken,hogy mennyire előre vitték az életben,ilyenkor úgy érzem nekem nem sikerül és egy alapszinten vagyok (ráadásul ez a 30-40-es korosztály szóval nekem van még addig időm)Tudom,hogy manapság a fiatalok 20 évesek az iskolából végzettek még nem tudnak feljebb emelkedni egyedül,mert ahhoz pénz kéne,de mégis milyen jó lenne 21 évesen tényleg valami olyat végezni,amit manapság végez mondjuk a 30-as korosztály. Magam esetében az irodai munkát vagy valami öltönyös,elegáns stílusú féle munkát tudnám elképzelni és nem az egyszerű hétköznapi munkásként beosztottként. A mai világban minden a pénzről szól,ha nincs pénz,akkor mindenki ott van ahol éppen. Jó lenne ezen változtatni.


2015. máj. 6. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Jókor kell lenni jó helyen.


Senki sem fogja meg a kezedet és mondja, hogy ezt vedd meg, mert 2 év múlva a tripláját fogja érni. Az emberek próbálkoznak, valamin nyernek míg máson vesztenek.

2015. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!