Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mennetek vagy varjak? Mi a...

Ti mennetek vagy varjak? Mi a jo dontes a tortentek utan?

Figyelt kérdés

22eves lany vagyok.

Regota motorozok egy robogom van, parom sportmotorozik.

Tegnap volt egy balesetem a robogommal (az autos volt a vetkes,de nem reszleteznem) osszetort a visszapillantom,vigicsusztam az aszfalton, a szilankok szetvagtak a kezemet..

Nagyobb bajom nem lett,megusztam egy kis vall,felkar zuzodassal,nem tort semmim. De a mocim tropa.


Nos a kerdesem az,hogy parom holnap motorozni akart menni az ismeroseivel,en is szivesen mennek a tortentektol eltekintve.


Viszi t nem tudom mi lenne a helyes... Nem akarom kiserteni a sorsot.... De ugy erzem ettol nem akarok lemondani a motorozasrol.


2015. máj. 8. 12:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Tudom kicsit hulyeseget kerdezek... De adjatok tippeket.

Velemenyeket.


Ezek utan ,,aljak le,, vagy menjen minden a regiek szerint???


Nem akarom azt sem hogy a korulotten elok felelotlennek tartsanak,aki egyik nap osszetori magat (igaz mas hibajabol) masnap pedig ismet motorra ul....


Viszont szerintem ettol nem kell leallnom,ha szeretem ezt a,, sportot,,

2015. máj. 8. 12:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól vagy, menj el, de ha akarsz, lehetsz kicsit óvatosabb, mint amúgy.
2015. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te döntésed. Ha szeretnél menni, menj. Ennyi erővel bármikor kísérted a sorsot, ami bizonyos szempontból így is van: mind azt tesszük életünk végéig, már csak létezésünk okán is.
2015. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Megy a zold pacsi :)

2015. máj. 8. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted egy év múlva nem törheted magad ugyanígy össze?
2015. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-s, nekem is ez jutott eszembe :) holnap, jövő héten, és egy év múlva is lehet baleseted. Nincs kisebb vagy nagyobb esélye egyiknek sem. Minden nap új kezdet. Vigyázz magadra és ennyi.
2015. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod a gyerekeknek is azt mondják mikor felborulnak bicajjal amikor tanulnak: ha most nem ülsz vissza soha nem fogsz!

Azért csak óvatosan!

2015. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátnőmet ledobta a lova, kéztörés, agyrázkódás. Amint tudott, visszaült, azóta is lovakkal foglalkozik. A húgom nála tanult lovagolni. A ló tavaly megrémült, ledobta, csuklóficam.

Tavaly már nem ment lovagolni, idén már fél ráülni.

Ülj vissza a mocira! Később félni fogsz.

2015. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez hogy kapcsolódik a családi kapcsolatok temkorhoz?


Menj

2015. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!