Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tanulnom kéne,...

Mit tegyek, ha tanulnom kéne, de nagyon fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
5 nap múlva biológia emelt érettségit írok, és tanulnom kéne, de égnek a szemeim, fáradt vagyok, mert ezen a héten alig aludtam valamit. Este aludtam már kb. 7 órát, de még mindig nagyon fáradt vagyok. :/
2015. máj. 8. 14:25
 1/9 anonim válasza:
Szerintem ezen mi sem tudunk segíteni de max ha egy napot csak pihenéssel töltesz akkor talán ki tudod magad pihenni
2015. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én most Dark Souls 2-zni fogok, jövőhéten pedig 4 zh-t írok. Átérzem a fájdalmad:D
2015. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj egy teljes napot, arra is szükséged van. A tanulás is könnyebb lesz :)
2015. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Üdv a klubban...:D
2015. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én ha hazaérek suliból és fáradt vagyok, alszom 1 órát tanulás előtt. Egyébként a 3 órás alvási ciklusok pihentetnek a legjobban, pl. 3, 6, 9, 12 óra. Nekem ez a tapasztalatom.
2015. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esténként végezz 20-30 perc testmozgást, pl. menj el futni. Rengeteget segít, jobban alszol tőle és ezért másnap tanulni is könnyebb.

Nekem az vált még be, hogy nem éjszakába nyúlóan tanultam, hanem inkább reggel korán kezdtem.

2015. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hülyének fogsz nézni, de ha ezeket megcsinálod, garantáltan jobba fogod érezni magad a bőrödben:

- Igyál sok folyadékot.

- Rendszeresen egyél (reggelizz, ebédelj, vacsizz), ne össze-vissza.

- Fürödj. A forró, lazító fürdő mindig jót tesz.

- Aludj. Aludj, az isten szerelmére. Az agyad ki fog ütni, ha önszántadból nem akarsz szunyálni, amikor érzed, hogy kellene.

- Ami a legfontosabb: fél óránként tarts 5-10 perces szüneteket.

2015. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy igen, a testmozgás sokat segít. Vagy otthon csinálsz pár "felpörgető" gyakorlatot, vagy sétálsz egy kicsit (vagy futsz, ha szeretsz).
2015. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a hetes tanácsait. Annyival egészíteném ki h kapcsold ki a netet. :) Ne gyere azzal, h de ott van az anyag. Nyomtasd ki. Papírról jobb tanulni, firkálhatod, rendszerezheted, szemed is jobban bírja ill. nem vonja el a figyelmed sok más dolog. :) Ha valaminek utána akarsz nézni, akkor írd fel és több dolog miatt kapcsold csak be a netet, majd lépj is ki.
2015. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!