Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tervezitek, hogy leléptek...

Ti tervezitek, hogy leléptek ebből a jövőtlen országból?

Figyelt kérdés
Mi az egész családdal az amerikai rokonainkhoz távozunk. A papírok már el vannak intézve. Egyáltalán nem fog hiányozni magyarország, de szerintem ezzel sokan vannak így. :) https://www.youtube.com/watch?v=z3zdIHDTbg0
2015. máj. 11. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy tervezem. Amint lehet lelépek innen. Nekem is az az álmom, hogy Amerikában éljek, de őszintén szólva szinte bárhol jobb lenne mint ebben a fosban. Gyűlölöm magyarországot, szégyelem, hogy magyar vagyok.
2015. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
72%

Nem jövőtlen az ország, csak kelet-európai és Balkán közeli. Azért errefelé is lehet boldogulni, de kétségtelen, hogy Nyugat-Európában, USA-ban, Kanadában, Ausztráliában könnyebb.

Szerintem a többségnek, aki elhagyja szülőhazáját, szülővárosát, azért néha hiányzik, még ha csak nosztalgiázás szintjén is és nem menne vissza.

Én nem tervezem a külföldre költözést, emigrációt, de nem is zárkózok el tőle, majd valahogy alakul az élet.

2015. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is tervezem, hogy itt hagyom majd ezt a porfészket.
2015. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem


A, nincsenek amerikai rokonaim

B, van egy jó állásom

C, másodvállalkozásom is működik

2015. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek amerikai rokonaim...
2015. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá ilyen lehetőségem, és nem egyedül a nagyvilágba akkor boldogan lelépnék...
2015. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Mennyenek ki a gyakorisok és alapítsanak egy várost! :D


Nem tervezem, hű vagyok a hazámhoz!

2015. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

En terveztem es le is leptem. De Magyarorszag nincs olyan rossz helyen a statisztikak szerint. Gondoljatok csak bele, van tiszta viz, aram, gazdasag, nemzetkozi kereskedelem... zert van ennel rosszabb is, ki szeretne Afrikaba vagy a kozel kelet egy fejlodo orszagaban elni?

De persze ertem en a problemat, hiszen eljottem. Nem is akarok visszaterni soha.

2015. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezem, de nem is zárom ki a lehetőségét. Ha lesz lehetőségem kint folytatni a tanulmányaimat, vagy kint elhelyezkedni a szakterületemen, akkor szívesen kimennék valamelyik nyugati országba. 19/F
2015. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradok tisztelettel! :) Semmi magasztos izé, csak itt a helyem. Valahogy megvoltunk mindig. Persze örökké nem halogatjuk a gyerekvállalást mi se. Ha kell, menekülünk. Már a mai perspektívánknál is sokkal jobb egy brit vendégmunkás középszer. Persze itt vagyunk teli barátokkal, itt nőttünk fel, itt vannak terveink. És itt van helye annak, amit tervezünk, nem valami ezer kilométerre innen, véletlenszerű helyen. Itt kellene begorombulni.
2015. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!