Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Helyesen cselekedtem vagy nem...

Helyesen cselekedtem vagy nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Eladóként dolgozok egy üzletben, van egy csendes visszahúzódó srác nálunk gyakorlaton. Udvarias, csendes, egyszer véletlenül hat dekagrammal többet mért a sonkából, mire a vevő nekitámadt, hogy biztos szándékosan mért többet, és hogy igazán lehetne benne becsület, hogy nem csalt, a fiú megpróbált bocsánatot kérni és hogy újat mér, erre a vevő gúnyosan úgy tett hogy "persze abból meg tíz dekával adsz többet" lehordta mindennek, mire én meguntam és odaléptem hozzá, közöltem vele, hogy abba lehet hagyni és ha nem tetszik neki akkor álljon ő a pult mögé és bizonyítsa be, hogy neki pontosan megy. Erre nem szólt a sonkát bedobta a pult mögé és beírt a vásárlók könyvébe, hogy én idézem: "Etikátlanul és obszcén szavakkal kizavart a boltból, miközben megfenyegetett" Nem tudom hogy lesz e ennek valami következménye.

2015. máj. 14. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Van kamerátok a boltban?
2015. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van
2015. máj. 14. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a főnököd vissza tudja nézni az ominózus párbeszédet.
2015. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kamera nem vesz fel hangot! Meséld el a főnököködnek, mi történt. Más fültanú nem volt? Nem ismerik régebbről ezt a vevőt olyannak, aki szeret kötözködni? Hogy mi lesz a következménye, az a te eddigi munkád és a főnököddel vvaló viszonyodtól függ. Vevővel mindenesetre nem veszekszünk, akkor se, ha nincs igaza, hanem udvariasan tompítjuk a konfliktust vagy hívjuk a főnököt.
2015. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A főnök rendes, inkább olyan mint egy kolléga, nemegyszer ő is beáll a pult mögé, vagy beül a pénztárhoz. Tudom, hogy nem kellett volna, de nem bírtam türtőztetni magam, ez a vevő egy zsémbes vén ember, szeret mindenkit piszkálni.
2015. máj. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!