Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régi ismerős, hogyan kezdemény...

Régi ismerős, hogyan kezdeményezzek beszélgetést úgy, hogy válaszoljon, online?

Figyelt kérdés
Elég a hogy vagy, mi újság van nálad?
2015. máj. 14. 16:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy éve nem beszáltünk legalább, és azóta az ő életében történtek dolgok, szeretném megkérdezni mi van vele. Régebben többet kommunikáltunk.
2015. máj. 14. 16:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen elég

majd szépen lassan megnyílik a beszélgetések során

2015. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyszerűen.


Szia! Olyan régen beszéltünk, ha nem zavar érdeklődni szeretnék, hogy vagy mi újság veled ?

2015. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!
2015. máj. 14. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, tényleg lehet így, de ez függ a másik féltől is. Tudod hogy áll hozzád ez a bizonyos valaki? Nem akarok én itt pesszimista lenni, csak az éremnek mindig két oldala van. Ha a másik nem szívesen emlékszik vissza rád, vagy csak egyszerűen már nincs meg a közös hang, akkor veszett fejsze nyele. Ilyenkor hiába a kérdések, hiába a jó sztorik, hiába a nosztalgia. Inkább próbálkozz élőben, ha ez lehetséges.
2015. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

miért nem beszéltetek?

egyébként írj rá, mit veszíthtez?

2015. máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Segítsetek mær nekem is, hasonló a helyzetem egy olyan lánynál akinek régebben "udvaroltam" és most kb 1-1,5 év utánegint szeretnék, mert borzasztóan szerelmes vagyok a csajba. Hogy írjak rá, miket mondjak, hogy hívjam el beszélgetni?
2015. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!